• Informacje na temat:

  waldemar goszcz

Artykuły na temat: waldemar goszcz
 • Waldemar Goszcz zginął przed laty w tragicznym wypadku. Poruszające, co odkryto niedawno!

  Waldemar Goszcz (+29 l.) zginął w tragicznym wypadku siedemnaście lat temu. Pamięć o nim nie gaśnie do dziś...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Waldemar Goszcz: Śmierć przyszła zbyt wcześnie

  Aktor, model, wokalista. Waldemar Goszcz w naszej pamięci na zawsze pozostanie roześmianym chłopakiem z głową pełną marzeń i zadatkami na wielką karierę.

 • Zginął Waldemar Goszcz!

  W wypadku samochodowym koło Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie) zginął w piątek, 24 stycznia, Waldemar Goszcz - popularny aktor i wokalista. Miał 29 lat. Wśród rannych są także aktor Radosław Pazura oraz znany muzyk i kompozytor Filip Siejka.

 • "Adam i Ewa": Jak wygląda dziś córka Waldemara Goszcza?

  ...15 lat temu Waldemar Goszcz, aktor "Adama i Ewy" oraz wokalista, podróżował drogą krajową nr 7 Gdańsk-Warszawa w towarzystwie aktora Radosława Pazury i muzyka Filipa Siejki. Podczas manewru wyprzedzania jego niebieska lancia lybra zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem escortem. Waldemar Goszcz zginął na miejscu. Osierocił 6-letnią wówczas córkę, Wiktorię.

 • Jutro pogrzeb Waldemara Goszcza

  Jak nas poinformowała rodzina tragicznie zmarłego w ubiegły piątek, 24 stycznia, Waldemara Goszcza , ceremonia pogrzebowa rozpocznie się we wtorek, 28 stycznia, o godz 14.00, w kościele św. Mikołaja w Wolbórzu, koło Piotrkowa Trybunalskiego. Znany aktor i wokalista miał niespełna 30 lat.

 • "Adam i Ewa": Waldemar Goszcz żył i zginął jak jego idol James Dean

  Waldemar Goszcz, czyli niezapomniany Adam Rozdrażewski z "Adama i Ewy", był wielkim pasjonatem życia. W jednym z wywiadów powiedział, że szuka swojego miejsca na ziemi i zrobi wszystko, żeby być szczęśliwym. Niestety, okrutny los zadrwił z niego tak samo, jak pół wieku wcześniej zadrwił z jego idola Jamesa Deana. Gdyby żył, właśnie świętowałby 46. urodziny.

 • Apel: Krew dla Radka Pazury!

  W piątek, 24 stycznia, doszło do tragicznego wypadku , w wyniku którego zginął Waldemar Goszcz , a ranni zostali aktor Radosław Pazura ( "Sfora - Bez litości" ) i kompozytor Filip Siejka. Pazura, który przebywa obecnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie, pilnie potrzebuje dawców, którzy mogliby oddać dla niego krew nietypowej grupy B Rh+.

 • Córka Waldemara Goszcza wychodzi z cienia. Gdy ojciec zginął, miała 6 lat!

  Aktor Waldemar Goszcz (+29 l.) zginął w wypadku w 2003 roku. Samochód, którym podróżował wraz z Radosławem Pazurą i Filipem Siejką zderzył się czołowo z innym pojazdem. Przystojny gwiazdor jako jedyny nie przeżył. Goszcz był wtedy u szczytu kariery, miał za sobą rolę w popularnym serialu, kontrakty reklamowe i płyty z przebojami w dorobku. Gwiazdor osierocił 6-letnią wówczas córeczkę Wiktorię...

 • Najmilej widziani wigilijni goście

  Jeden z brytyjskich serwisów internetowych przeprowadził wśród swych użytkowników ankietę, w której zapytał, kto byłby najchętniej widzianym gościem na wigilijnej wieczerzy. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że w rankingu zdecydowanie wygrali Kylie Minogue i Robbie Williams. Jezus Chrystus znalazł się dopiero na 42. pozycji, siedem miejsc wyżej niż Osama Bin Laden. Natomiast w podobnej ankiecie INTERIA.PL zwyciężyła Kasia Nosowska, nieznacznie wyprzedzając Michała Wiśniewskiego, lidera...

Zdjęcia na temat: waldemar goszcz
Wideo na temat: waldemar goszcz
 • "Adam i Ewa": Katarzyna Chrzanowska i Waldemar Goszcz

  Historia miłosna w serialu "Adam i Ewa".

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Fotograf

  Mroczny thriller w reżyserii Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni "Małej Moskwy". Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak ("Obława", "Dziewczyna z szafy", "Symetria", "Sęp"). Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy...

Dyskusje na temat: waldemar goszcz