• Informacje na temat:

  waldemar krzystek

Artykuły na temat: waldemar krzystek
 • Historia spektakularnego ukrycia pieniędzy należących do dolnośląskiej "Solidarności" w dniach poprzedzających wprowadzenie stanu wojennego to temat fabuły najnowszego filmu Waldemara Krzystka "80 milionów". Zdjęcia ruszą we wrześniu we Wrocławiu.

 • Krzystek honorowym obywatelem Dolnego Śląska

  Reżyser Waldemar Krzystek został we wtorek honorowym obywatelem Dolnego Śląska. Podczas czwartej edycji Święta Województwa Dolnośląskiego zorganizowanej w Teatrze im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy Zdroju marszałek regionu wręczył nagrody i odznaki osobom zasłużonym.

 • Kot, Bohosiewicz i Buzek w filmie Krzystka

  Historia mordercy działającego w Moskwie to temat filmu "Fotograf" w reż. Waldemara Krzystka. W obsadzie znajdą się m.in. Tomasz Kot, Sonia Bohosiewicz i Agata Buzek oraz aktorzy z Rosji i Ukrainy. Film jest trakcie w realizacji, zdjęcia kręcone są m.in. w Legnicy.

 • Krzystek: "Fotograf" stawia pytanie, czym jest prawda

  Waldemar Krzystek, reżyser thrillera "Fotograf", pokazanego w środę, 17 września, na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni powiedział, że jego najnowsze dzieło stawia pytanie o to czym jest prawda, szuka jej definicji. Film ma trafić do kin 13 marca 2015 roku.

 • "80 milionów": Solidarność's Five: Gra o 80 mln

  ..."80 milionów" , reż. Waldemar Krzystek, Polska 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 25 listopada 2011

 • "Nie ma zmiłuj" w Monachium

  Film Waldemara Krzystka "Nie ma zmiłuj" będzie zaprezentowany podczas 19. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który rozpoczął się w sobotę, 30 czerwca, w Monachium. Pokaz tytułu zaplanowano na czwartek, 5 lipca. Jak poinformował producent filmu, na festiwalu pojawi się także reżyser Waldemar Krzystek.

 • Komedia kryminalna z wartką akcją

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów w Gdyni za "Małą Moskwę", przedstawia "80 milionów", pełną zwrotów akcji historię wyprowadzenia z wrocławskiego banku pieniędzy przez młodych działaczy Solidarności.

 • Chcą ukraść z banku 80 milionów

  Oparty na faktach najnowszy film Waldemara Krzystka "80 milionów" do kin trafi już w listopadzie. W rolach głównych zobaczymy Sonię Bohosiewicz, Agnieszkę Grochowską, Filipa Bobka i Krzysztofa Stroińskiego.

 • Jak ukraść "80 milionów"?

  Sensacja, humor i tarantinowskie dialogi, czyli wyjątkowe spojrzenie na historię Polski. Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów na FPFF za "Małą Moskwę" powraca z filmem "80 milionów".

 • "Mała Moskwa" w rosyjskich kinach

  Jeden z rosyjskich dystrybutorów zakupił prawa do wyświetlania w Rosji filmu "Mała Moskwa" Waldemara Krzystka - poinformowała Emilia Sawicka z Telewizji Polskiej, która jest producentem tego obrazu.

Zdjęcia na temat: waldemar krzystek
Wideo na temat: waldemar krzystek
 • Anna German na opolskiej scenie

  Zapowiedź kolejnego odcinka biograficznego serialu TVP zatytułowanego "Anna German". Reżyserii podjęli się Waldemar Krzystek i Aleksandr Timienko. W roli Anny German zobaczymy Joannę Moro.

 • Anna German na opolskiej scenie

  Zapowiedź kolejnego odcinka biograficznego serialu TVP zatytułowanego "Anna German". Reżyserii podjęli się Waldemar Krzystek i Aleksandr Timienko. W roli Anny German zobaczymy Joannę Moro

 • "Anna German": Pożegnanie

  Oto zapowiedź ostatniego odcinka biograficznego serialu TVP zatytułowanego po prostu "Anna German". Reżyserii podjęli się Waldemar Krzystek i Aleksandr Timienko. W roli Anny German zobaczymy Joannę Moro.

Dyskusje na temat: waldemar krzystek