• Informacje na temat:

  waldemar tkaczyk

Artykuły na temat: waldemar tkaczyk
 • Kombii: 40 lat duetu Skawiński & Tkaczyk

  W piątek 12 lutego w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) rozpoczął się "Mega Tour" - trasa z okazji 40-lecia współpracy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, muzyków stojących na czele grupy Kombii.

 • Kombii świętuje: 40 lat duetu Skawiński & Tkaczyk

  W piątek 12 lutego w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) rozpocznie się "Mega Tour" - trasa z okazji 40-lecia współpracy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, muzyków stojących na czele grupy Kombii. Koncert ten pokaże Telewizja Polsat.

 • Kombii jako "Królowie życia"

  Pod koniec września ukazała się książka "Królowie życia" autorstwa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, filarów grupy Kombii.

 • Kombii: Gdy Grzegorz Skawiński był "królem życia"

  Pod koniec września ukazała się książka "Królowie życia" autorstwa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, filarów grupy Kombii. Nie brak tam historii opowiadających o powstaniu wielkich przebojów zespołu Kombi w latach 80.

 • Kombii: Trzeba wiedzieć, co się burzy

  Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk w rozmowie z INTERIA.PL podkreślają, że pop to nie taka prosta sprawa. - W muzyce alternatywnej wystarczy nie nastroić dobrze gitary - kontratakują liderzy Kombii.

 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • Kombii szykuje obchody 35-lecia!

  W lipcu 1976 roku Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk po raz pierwszy stanęli na deskach zawodowej sceny muzycznej tworząc wówczas zespół Kombi. Na 2011 roku zaplanowali świętowanie 35-lecia wspólnej działalności.

 • Wraca Kombi!

  Po 11 latach przerwy na scenę muzyczną wraca zespół Kombi. Nad nowym materiałem pracują w studiu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta. W składzie nie ma jednak klawiszowca, Sławomira Łosowskiego i zapewne dlatego, ze względów formalnych, grupa będzie się nazywać Kombi 2.

 • "Zespół ma przyszłość"

  ...dekady. Kombi zakończyło działalność w 1992 roku, a wokalista-gitarzysta Grzegorz Skawiński oraz basista Waldemar Tkaczyk utworzyli później rockowy zespół O.N.A., w którym śpiewała kontrowersyjna Agnieszka Chylińska. Po jego rozpadzie, Skawiński i Tkaczyk postanowili w 2003 roku powołać ponownie do życia swą starą grupę, choć pod "poprawioną" nazwą Kombii. Jej pierwsza płyta, zatytułowana "c.d...

 • Kombii i teledysk "Ochronię nas". Kiedy premiera nowej płyty?

  ...piosenki zespołu. Za muzykę do "Ochronię nas" odpowiada cała grupa w składzie: Grzegorz Skawiński (wokal, gitara), Waldemar Tkaczyk (bas), jego syn Adam Tkaczyk (perkusja) i Wojtek Horny(...) wszystkim piosenką o miłości do najbliższych, ale przez to i do wszystkiego co nas otacza" - podkreśla Waldemar Tkaczyk, który jest autorem tekstu. Wideoklip do utworu przygotował Łukasz Kobylarz wg...

Zdjęcia na temat: waldemar tkaczyk