• Informacje na temat:

  walka pudzianowski -najman

Artykuły na temat: walka pudzianowski -najman
 • KSW 37: Popek będzie walczył z Pudzianowskim

  Po podpisaniu oficjalnego kontraktu przez Popka z federacją KSW, zdradzono, kto będzie jego pierwszym przeciwnikiem. Popek stoczy walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

 • Jednak pokażą walkę Pudziana

  Telewizja Polsat dopięła swego i dogadała się z organizatorami amerykańskiej walki Mariusza Pudzianowskiego. W efekcie, kolejny pojedynek "Pudziana" - już w ten weekend - będzie można oglądać na antenach stacji.

 • Miliony oglądały walkę "Pudziana"

  Piątkowa (7 maja) walka Mariusza Pudzianowskiego okazała się telewizyjnym hitem Polsatu, przyciągając przed telewizyjne ekrany prawie 5 milionów widzów.

 • Nie pokażą kolejnej walki "Pudziana"?

  Ostatnie dwie walki Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego okazały się wielkimi hitami telewizji Polsat, przyciągając przed telewizyjne ekrany miliony widzów. Co ciekawe, sukcesy sportowca mogą okazać się przeszkodą dla stacji.

 • Niespodziewany zwrot akcji w reality show "Tylko Jeden"

  Który z zawodników jest najsilniejszy i najlepiej gotuje, a kto awansował dalej? W czwartym odcinku uczestnicy, oprócz codziennych obowiązków wojowników MMA, musieli się zmierzyć z niecodziennymi zadaniami. Blanka Lipińska sprawdziła ich umiejętności gotowania, a Mariusz Pudzianowski przygotował dla nich trening prawdziwego strongmana. W „Tylko Jeden” doszło także do zaskakującej zmiany składu.

 • Walach z Kryształową Kulą!

  Magdalena Walach została laureatką Kryształowej Kuli. Zwyciężczyni siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" nie dała żadnych szans Mariuszowi Pudzianowskiemu, zgarniając za każdy taniec najwyższe oceny jurorów.

 • Aktor z "Malanowski i partnerzy" w teledysku ("Zamieniłeś marzenia")

  Tomasz Mandes z serialu "Malanowski i partnerzy" został pobity przez kolegę Pudzianowskiego. A wydarzyło się to w klipie "Zamieniłeś marzenia" grupy Friday Flash.

 • Pudzian jurorem "Top Chef"!

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" zobaczymy nowe jury w składzie: Mariusz Pudzianowski, Kamil Waluś, Michał Materla i Rafał Moks.

 • Piękna i Bestia wygrywają

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy fokstrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program. Widzowie stawiają na Mariusza Pudzianowskiego.

 • Popek zatrzymany przez antyterrorystów? Policja zaprzecza (KSW)

  Pudzianowskim . Po prezentacji zawodników doszło do "zatrzymania" Popka, ale wszystko na to wskazuje, że to kolejna odsłona promocyjnej akcji, mającej na celu zwiększenie zainteresowania walką KSW 37(...) warszawskich jednostek w akcji. "Potencjalne zestawienie Pudzianowski kontra Król Albanii, czyli Popek, zelektryzuje już nie tylko fanów MMA" - stwierdził Łukasz Jurkowski, komentator Polsat Sport. Mariusz...