• Informacje na temat:

  walki saleta

Artykuły na temat: walki saleta
 • Ewa Pacuła martwi się o córkę. Nicole Saleta ciągle cierpi, pomoc wciąż potrzebna

  Zaczęło się niespodziewanie. Nicole (25 l.) mała 11 lat, gdy okazało się, że cierpi na niewydolność nerek. Choroba była na tyle poważna, że konieczny był przeszczep. W 2007 r. właściwie cała Polska żyła operacją Nicole. Dawcą nerki był jej tata, znany sportowiec Przemysław Saleta. Dziś, niestety, widują się rzadziej, niżby pragnęła tego córka. Niestety, po 5 latach, okazało się, że konieczna jest...

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Nicole Saleta: Kolejny przeszczep nerki na razie niemożliwy!

  W czerwcu Ewa Pacuła (44 l.) miała oddać nerkę swojej córce Nicole Salecie (22 l.). Termin przeszczepu jednak znów został przełożony. Stan zdrowia dziewczyny nie pozwala na tak poważną ingerencję chirurgiczną.

 • Saleta wybrał ich przed walką z Gołotą. Posłuchaj

  Tworzący nowy projekt muzycy znani z grup Walkman i White Tower nagrali własną wersję przeboju "Eye Of The Tiger". Ich wersja najbardziej przypadła do gustu Przemysławowi Salecie i to ją można usłyszeć w filmiku pokazującym trening boksera.

 • Przemek Saleta miał operację plastyczną

  Choć może wydawać się to niewiarygodne, zawodowy bokser Przemek Saleta (41 l.) nie miał nigdy złamanego nosa. Mimo to dokuczały mu dolegliwości związane z krzywą przegrodą nosową i dlatego w 2001(...)" - zdradza Przemek w dzisiejszym "Fakcie". Niestety, nie zastosował się do zaleceń lekarza, który nakazał mu uważać na twarz przez następne pół roku. Saleta przygotowywał się wtedy do pożegnalnej...

 • Saleta lepszy od... "Pudziana"

  Ponad 3,6 mln widzów oglądało sobotnią galę KSW, podczas której zwycięskie pojedynki stoczyli m.in. Przemysław Saleta oraz Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

 • Saleta już w domu

  Przemysław Saleta (39 l.) wczoraj wieczorem opuścił warszawski szpital przy ulicy Lindleya. Bokser nadchodzące święta spędzi z ukochanymi córkami i narzeczoną.

 • Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawi się dużo polskich, jak i zagranicznych nowości, m.in. program "Pięściarze" z Przemysławem Saletą. Do grona prowadzących dołączył również aktor Olaf Lubaszenko.

 • Przemysław Saleta (39 l.) będzie zachęcał Polaków do idei transplantacji. Znany sportowiec, który niedawno oddał swoją nerkę córce, i którego walkę o życie w szpitalu z napięciem śledziła cała Polska, razem z innymi znanymi osobami weźmie udział w kampanii społecznej Krewniacy.

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

Wideo na temat: walki saleta
 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.