• Informacje na temat:

  walter pidgeon

Artykuły na temat: walter pidgeon
 • DeLuca na "Zakazanej planecie"

  Studio Dreamworks nabyło prawa do realizacji remake'u klasycznego filmu wytwórni MGM, "Zakazana planeta", który w 1956 roku zrealizował Fred M. Wilcox. Nad nową wersją będzie pracował producent Michael De Luca ( "Stracone dusze" , "Mały Nicky" , "Blade 2").

 • Listopadowy weekend z science-fiction

  Stacja telewizyjna TCM przygotowuje dla swoich widzów ciekawą formę spędzania listopadowych weekendów. Każdy z nich stanie się osobnym blokiem tematycznym, wypełnionym propozycjami filmowymi związanymi z wybraną tematyką. Pierwszy weekend listopada (4-5.11) będzie upływał pod znakiem filmów science-fiction a każdy kinoman zainteresowany tą tematyka znajdzie na pewno coś dla siebie.

 • Zdobywcy Oscarów

  W lutym stacja TCM zaprasza na cykl filmów nagrodzonych Oscarami. Można będzie zobaczyć m. in. takie perełki jak "Doktora Żywago", "2001: Odyseję kosmiczną", "Przeminęło z wiatrem" czy Parszywą dwunastkę".

Wideo na temat: walter pidgeon
 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...

 • W drodze

  Ekranizacja kultowej powieści Jacka Kerouaca "W drodze", o pokoleniu "beat generation". Sal Paradise, Dean Moriarty, Ed Dunkel i Marylou wyruszają w podróż po Ameryce. Przemierzają kraj od wschodniego do zachodniego wybrzeża, w tą i z powrotem. Żyją chwilą, kontestują system i rozpalają wyobraźnię oddając się hipnotyzującej, sensualnej, narkotycznej podróży.

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.