• Informacje na temat:

  warren beatty producent

Artykuły na temat: warren beatty producent
 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  ...fantastyczni mężczyźni, ale na krótko. Prasa łączyła ją z Jackiem Nicholsonem i Warrenem Beattym. Ona niezmiennie pozostawała dyskretna i milcząca. Los oferuje jej wciąż spore role, tyle że w filmach klasy(...), komu powinnam podziękować, że umożliwił mi start - mówi. Wschodząca gwiazda Producent Hawk Koch, znajomy i współpracownik Polańskiego z planu „Dziecka Rosemary” i „Chinatown”, rozpływał się...

 • Warren Beatty za całokształt twórczości

  Amerykański aktor, reżyser i producent Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Dick Tracy" ) otrzyma Nagrodę im Cecil B. DeMille'a za całokształt twórczości - poinformowało w środę, 15 listopada, Hollywood Foreign Press Association . Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas 64. ceremonii przyznania Złotych Globów.

 • Podobna do Alexis

  Conradem Hiltonem i ze sławnymi kolegami po fachu. Dean Martin, Dennis Hopper, Marlon Brando, Warren Beatty, William Shatner, Robert Wagner należeli do tych, którzy tracili głowę i pewnie pieniądze dla...

 • Nagrodzony Warren Beatty

  Warren Beatty - aktor, reżyser, producent, scenarzysta, otrzyma nagrodę za całokształt twórczości reżyserskiej im. Akiry Kurosawy (Akira Kurosawa Award) przyznaną mu przez organizatorów 45. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Francisco. Festiwal odbędzie się na przełomie kwietnia i maja.

 • Warren Beatty i "Kill Bill"

  Warren Beatty był pierwotnie typowany do zagrania roli Billa w przygotowywanym przez Quentina Tarantino filmie "Kill Bill" . Jednak tuż przed rozpoczęciem realizacji drogi aktora i reżysera rozeszły się i na ekranie w roli Billa pojawił się David Carradine. Dlaczego Warren Beatty i Quentin Tarantino nie mogli się porozumieć?

 • Warren Beatty nagrodzony

  Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Szampon" , "Dick Tracy" ) został uhonorowany przez Gildię Producentów Amerykańskich (Producers Guild of America - PGA). Słynnemu aktorowi, reżyserowi i producentowi przyznano prestiżową nagrodę Milestone Award. Wręczenie cennego wyróżnienia odbędzie się 17 stycznia 2004 roku.

 • Beatty i Spacey uhonorowani w San Francisco

  Warren Beatty ( "Romanssidło" ) i Kevin Spacey ( "K-Pax" ) zostali uhonorowani specjalnymi nagrodami podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Francisco. Uroczystość odbyła się 25 kwietnia, a wyróżnienia osobiście odebrali słynni gwiazdorzy.

 • Warren Beatty został w tym roku uhonorowany jednym z wyróżnień specjalnych, przyznawanych przez Akademię Filmową - nagrodą imienia Irvinga G. Thalberga. Jest to najstarsza z pozakonkursowych nagród, przyznawana wybijającym się producentom filmowym, których działalność przyczynia się w istotny sposób do wzrostu poziomu produkcji filmowej.

 • Annette Bening i Warren Beatty mają od poniedziałku nowego członka rodziny. Ich czwarte dziecko przyszło na świat w szpitalu w Beverly Hills, dokładnie w dwa tygodnie po ceremonii wręczenia Oscarów. Nancy Seltzer, rzeczniczka Bening, oświadczyła: "Annette urodziła dziewczynkę. W tym momencie to wszystko, co mam do zakomunikowania".

 • Pewien irlandzki producent filmowy ujawnił, że 13 hollywoodzkich supergwiazd wystąpiło w jego niskobudżetowym filmie "The Book That Wrote Itself". Ciekawostkę stanowi fakt, że sławy, w tym Melanie Griffith, George Clooney, Warren Beatty i Robert De Niro o swoim pojawieniu się w filmie dowiedziały się z prasy.