• Informacje na temat:

  warsaw shore duża ania

Artykuły na temat: warsaw shore duża ania
 • "Warsaw Shore": Drinki, striptizerzy i szalona domówka

  W najnowszym odcinku "Warsaw Shore" zobaczymy, jak uczestnicy show radzą sobie z robieniem drinków. Nie zabraknie też tancerzy i striptizerek, wieczór zaś zakończy szalona domówka.

 • Uczestniczka "Biga Brothera" w "Warsaw Shore"

  ...​Madzia Wójcik, uczestniczka emitowanego na TVN7 "Big Brothera", przed wejściem do domu Wielkiego Brata wzięła udział w znacznie pikantniejszym reality show. Wójcik wystąpiła w "Warsaw Shore". Odcinek z udziałem uczestniczki obecnej edycji "Big Brothera" jest już dostępny w sieci. Co pokazała w programie MTV?

 • "Warsaw Shore": Pudzian i mężczyzna w białym futrze

  Białe futro, bójka, mistrz mopa i... wizyta Strongmana - to wszystko już w najbliższą niedzielę w kolejnym odcinku "Warsaw Shore"na antenie MTV.

 • Sprzeczne opinie Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" na temat ich związku

  Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", kiedy pierwszego dnia spędzili razem noc. Jednak do tej pory pozostawali jedynie w zażyłej przyjaźni.

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  ...konia!!!" . Ostatnio często pojawia się pan w telewizji. Jest pan coraz bardziej rozpoznawalny, jestem ciekawa, czy dostał pan już propozycję udziału w jakimś show? - Nie. Z "Warsaw Shore" też nie(...) odmawiałem grania, to zawsze miałem jakiś powód - albo kiepski scenariusz, albo nikczemne warunki, także finansowe. Bo to jest praca, którą zwykle wykonujemy dla popularności i pieniędzy. Ja mogę i chcę...

Wideo na temat: warsaw shore duża ania
 • Ania z "Warsaw Shore" powiększyła piersi!

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi. Jak sama przyznała, choć zdarzało jej się krytykować takie operacje, postanowiła zdecydować się na zabieg. To nie pierwszy raz, kiedy Ania poprawiła naturę - gwiazda reality show ma już powiększone usta. Dziewczyna o wszczepieniu silikonowych wkładek poinformowała na swoim profilu na