• Informacje na temat:

  wątek romansu

Artykuły na temat: wątek romansu
 • "Klan": Ślub, romanse i rozczarowania

  ...reagują na wątek romansu Pawła (Tomasz Stockinger) z Wigą (Dorota Kamińska), ponieważ zależało nam na tym, by nikt nie pomyślał, że facet zwariował na stare lata i wykorzystuje nieobecność Krystyny...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Nowe romanse na Wspólnej

  Do obsady telenoweli “Na Wspólnej" dołączyły dwie młode i atrakcyjne dziewczyny: Magdalena Łoś i Katarzyna Chorzępa. Sprawdź, kogo zagrają!

 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "rodzinki.pl" będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska. Wątek już jest szeroko komentowany w sieci i wzbudza kontrowersje.

 • ...temu, bo jest dobrym wykładowcą, a ciężko też z doktoratem z historii znaleźć pracę" - kończy wątek dotyczący znajomości z Zandbergiem.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Zdrady i romanse

  Nowe odcinki, nowe wątki, nowe zwroty akcji i... nowi bohaterowie! Ich pojawienie się wywoła naprawdę ogromną rewolucję w życiu mieszkańców Wspólnej, a w szczególności rodziny Ziębów...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Tragiczny finał romansu

  Choć burzliwy romans Grażyny i Marka (Kacper Kuszewski) trwa już przeszło pół roku, ten kontrowersyjny wątek dostarczy nam wkrótce jeszcze więcej gorących emocji i niespodziewanych zwrotów akcji(...) myśli. Wkrótce Marek zacznie się martwić, że żona nie wybaczyłaby mu romansu z Grażyną . Ta zaś nie przestaje grozić swemu "niewiernemu" kochankowi. Do czego w przypływie złości może się posunąć...

 • Berlinale 2015: Różne oblicza cielesności

  Gromkimi brawami zakończył się pokaz premierowy prezentowanego w konkursie głównym Berlinale "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. W kuluarach mówi się, że podejmujący temat kontaktu z zaświatami film to największe dokonanie w karierze reżyserki "W imię...". Ciało było również jednym z głównych tematów gorąco oczekiwanych "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Ekranizacja bestsellerowej powieści E.L. James jest niemal tak samo niedorzeczna i pełna nieścisłości jak jej literacki pierwowzór.

Zdjęcia na temat: wątek romansu
Wideo na temat: wątek romansu
 • W nowym sezonie "Na Wspólnej"

  Nowe odcinki "Na Wspólnej" już od 2 września na antenie TVN! W kolejnym sezonie, w życiu bohaterów będzie wiele ważnych wydarzeń. Nowe wątki, nowe romanse, nowe wydarzenia sprawią, że emocje sięgną zenitu!

 • Siostry i Schiller

  Historia romansu Friedricha Schillera z dwoma zubożałymi arystokratkami, który rozpoczął się latem 1788 roku.

 • Zanim noc nas nie rozdzieli

  Komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko", wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia...

Dyskusje na temat: wątek romansu