• Informacje na temat:

  watson harry

Artykuły na temat: watson harry
 • Emma Watson: Nie tylko Hermiona

  W środę, 15 kwietnia, trzydzieste urodziny obchodzi Emma Watson, aktorka znana m.in. z serii filmów o Harrym Potterze, a także takich produkcji, jak "Piękna i Bestia" czy "Małe kobietki". Część osób nie wie, że Watson to nie tylko gwiazda ekranu, ale również aktywistka i działaczka społeczna, wykorzystująca swoja sławę, by pomagać potrzebującym.

 • Emma Watson o "Harrym Potterze"

  Mała aktorka Emma Watson, grająca w ekranizacjach powieści J.K. Rowling Hermionę Granger, razem z kolegami z planu udzieliła wywiadu na temat realizacji filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" . Emma opowiadała o przygodach, jakie spotykały ją na planie. Wyjawiła też, realizacja której sceny była dla niej najmniej przyjemna.

 • Emma Watson przerywa studia

  Emma Watson, czyli Hermiona z ekranizacji serii powieści J.K.Rowling o Harrym Potterze, zdecydowała się na przerwę w karierze naukowej. Młoda aktorka chce skupić się na graniu.

 • Emma Watson robi sobie przerwę w karierze

  Znana z roli Hermiony Granger z filmowej serii "Harry Potter" Emma Watson, zdecydowała się na rok przerwy od aktorstwa. Aktorka postanowiła poświęcić ten czas na samodoskonalenie oraz działalność społeczną.

 • Emma Watson: Pożegnanie z Hermioną

  Przez ostatnie 10 lat swego życia była Hermioną Granger. Po zakończeniu przygody z serią filmów o Harrym Potterze Emma Watson musi jednak "stworzyć się" na nowo. Zakończyła już pracę nad nową produkcją, wraca też na studia.

 • Michael Jackson chciał wziąć ślub z Emmą Watson?

  Według Conrada Murraya, osobistego lekarza Michaela Jacksona, który został skazany za nieumyślne zabójstwo gwiazdora, wokalista był szaleńczo zakochany w 12-letniej Emmie Watson.

 • Emma Watson: Chcę się zabawić!

  Emma Watson nie może się doczekać powrotu do normalnego życia, po ciężkiej i wyczerpującej pracy na planie "Harry'ego Pottera". - Chcę być znów normalną dziewczyną - powiedziała młoda aktorka.

 • Interaktywny Harry Potter

  Najbardziej znany uczeń Hogwartu - ekskluzywnej szkoły dla aspirujących magików - ma nowy interaktywny portal. Jego odsłona odbędzie się w dwóch etapach, a przygody Harry'ego Pottera będą również dostępne w wersji elektronicznej.

 • Co po "Harrym Potterze"?

  Emma Watson przygotowuje się na nowy etap swojego życia, który nastąpi wraz z końcem filmowej serii o Harrym Potterze. Aktorka chce być tak wszechstronna jak Patii Smith.

 • Harry Potter bez Hermiony?

  Emma Watson, która w cyklu filmów o Harrym Potterze gra Hermionę, przestraszyła producentów filmu swoimi przemyśleniami na temat ewentualnej rezygnacji z występu w adaptacji dwóch ostatnich części cyklu powieściowego J.K.Rowling.

Zdjęcia na temat: watson harry
Wideo na temat: watson harry
 • Emma Watson na spotkaniu z fanami

  Gwiazda filmowych przygód "Harry'ego Pottera", 19-letnia Emma Watson rozmawia z fanami w drodze na nagranie programu "The Late Show With David Letterman". Premiera filmu "Harry Potter and the Half-Blood Prince" odbyła się 7 lipca.