• Informacje na temat:

  wawrzecki córka

Artykuły na temat: wawrzecki córka
 • Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

  ...​Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejszą kobietą w jego życiu jest córka. Niezależnie od sytuacji aktor zawsze stawia ją na pierwszym miejscu.

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Paweł Wawrzecki zostaje w Polsce. Robi to dla córki

  Przeprowadzka Pawła Wawrzeckiego (70 l.) za ocean znów się oddala. Artysta nie jest gotowy na taką rewolucję w swoim życiu. Co na to żona?

 • Wawrzecki ma nową żonę

  Paweł Wawrzecki, aktor znany z ról w serial ach "Daleko od noszy", "Złotopolscy" i "Synowie", niedawno ożenił się po raz kolejny. Jego wybranką jest lekarka, mieszkająca w Stanach Zjednoczonych.

 • Paweł Wawrzecki i Ania Wawrzecka: To dla nich czas bliskości

  Pawle Wawrzeckim (70 l.), spoczywa opieka nad chorą na porażenie mózgowe Anią (39 l.). Nagle, z początkiem marca, jego życie uległo zmianie. Zamknięte granice, odwołane loty, poczucie niepewności(...) ze sobą nie rozmawiali. - Żona często do nas dzwoni. Bardzo się o nas martwi, przypomina o myciu rąk, o maseczkach na twarz  - opowiada Wawrzecki. Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Z aktorskiego klanu

  Maria Winiarska wyznaje, czy członkowie rodziny, wykonujący ten sam zawód, konkurują ze sobą. I jak czuje się matka, której córka zamieszkała na drugiej półkuli.

 • Paweł Wawrzecki: Czeka go życiowa rewolucja!

  Paweł Wawrzecki (70 l.) w końcu musi podjąć ostateczną decyzje. Żona czeka na to od lat...

 • Cichopek odnajduje ojca

  Bomba na planie "Daleko od noszy". Okazuje się, że doktor Kidler jest ojcem, a jego córką okazuje się być... Kasia Cichopek.

 • ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", od lat obecny jest w polskim show-biznesie. Lubiany aktor obchodzi właśnie swoje 70. urodziny. Chociaż znany jest z wielu komediowych ról, to w życiu prywatnym spotkało go wiele tragedii.

 • Rodzinny dramat w "Na dobre..."

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe" .

Zdjęcia na temat: wawrzecki córka
Wideo na temat: wawrzecki córka
 • Paweł Wawrzecki przerywa milczenie: Nie oddałem córki

  Paweł Wawrzecki odniósł się do plotek, jakoby oddał swoją chorującą na porażenie mózgowe córkę do rodziny zastępczej. Przypomnijmy: tabloidy donosiły, że po śmierci żony aktor związał się z bogatą Izabelą z Chicago i wyjechał za ocean, zostawiając Annę (30 l.) pod opieką obcych ludzi. W programie "Dzień dobry TVN" Wawrzecki podkreślił, że to "oczywiście nieprawda". Potwierdził jednak, że ma "nową

 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

Dyskusje na temat: wawrzecki córka
 • Re: Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

  Trzeba napisać , że taka córka to kara boska dla rodziców.

 • Re: Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

  Jaka tragiczna,śpi na kasie,siedzi w USA SZAMPANA POPIJA a córka w Polsce.

 • Re: Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

  No można się poplakac że wzruszenia...wzorowy mąż i ojciec....Kotulanka przez lata na boku, nowa żona w Stanach gdzie córka nie może z nimi zamieszkać...oj jaki on biedny....można zwymiotować ....

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Kotulanka to córka Kotuli bądź Kotuły. Tak można mówić o dziewczynce

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Córka nie jest milionerką więc biedak poświęcił ją ACH pogoń za kasą!!!

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  wyjątkowo opłakana postać i nawet ułomna córka nie zmienia tego wizerunku

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  wymowne to jest glupie komentowanie czegos o czym nie ma sie pojęcia, córka pana Warzeckiego jest dorosła kobietą, ma swoje pasje i swoich przyjaciół, z którymi chce spędzać czas bo dobrze się czuje tu gdzie jest. po co wyrywać ją z jej środowiska? to raczej mocno wrazliwy czlowiek, nie zrozumie twoich dylematów - tak jak ty nie rozumiesz jej, bo żyjecie w zupełnie innych światach. pan Wawrzecki

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Córka ma ponad 30 lat, ma miejsce przy rodzinie i nie ma powodu wlec jej do USA.Nie pajacuj ! Nowa, Tamta,...kuźwa co to za język ????

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  polewać dyrdymałów i nie traktować czytelnika jak ostatniego głupca. Jeśli jak piszesz wystarczą jej finansowe zabezpieczenia to po co zobowiązania przyjaciół? Po co obwieszcza w jednym zdaniu, że córka dla niego jest najważniejsza a w następnym jawiąc się wielkim opiekunem pozostawia ją na długie miesiące. Nie jest niczyją sprawą zabezpieczanie córki Wawrzeckiego - niech robi to jak uważa ! Tylko

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Bardzo kochał żonę ale Kotulankę bardziej a najbardziej to tą milionerkę z USA a po drodze jeszcze kochał tą tamtą i jeszcze tamtą a tą to wyjątkowo a miłością jest córka to kobieta jego życia Pierdu pierdu pierdu głupkowaty na ekranie a w życiu też