• Informacje na temat:

  wawrzecki i kotulanka

Artykuły na temat: wawrzecki i kotulanka
 • Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

  ...​Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejszą kobietą w jego życiu jest córka. Niezależnie od sytuacji aktor zawsze stawia ją na pierwszym miejscu.

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", od lat obecny jest w polskim show-biznesie. Lubiany aktor obchodzi właśnie swoje 70. urodziny. Chociaż znany jest z wielu komediowych ról, to w życiu prywatnym spotkało go wiele tragedii.

 • Życie jej się nie układało...

  Czy Agnieszka Kotulanka ma szansę wreszcie być szczęśliwa? Po latach niepowodzeń teraz zaczęła się uśmiechać.

 • Paweł Wawrzecki na pogrzebie Agnieszki Kotulanki. "Miał pan tupet, że pan tu przyszedł"

  Paweł Wawrzecki (68 l.), były partner Agnieszki Kotulanki (†61 l.), pojawił się na pogrzebie aktorki. Złożył kondolencje jej dzieciom - Katarzynie i Michałowi. Przez część żałobników nie został miło przyjęty. Padły w jego kierunku gorzkie słowa.

 • Agnieszka Kotulanka: Życie nie jest nowelą

  Od bycia na salonach woli spacery z psem i zakupy na targach staroci.

 • Agnieszka Kotulanka: Co tak bardzo chciała ukryć?

  Nigdy nie lubiła opowiadać o sobie. Ani wtedy, gdy zaczynała karierę, ani tym bardziej później, gdy była już bardzo popularna. Agnieszka Kotulanka była bez wątpienia jedną z najbardziej tajemniczych(...) do Polski i do… córki. Wkrótce na jej drodze pojawił się Paweł Wawrzecki (67 l.), którego małżeństwo znalazło się wówczas na zakręcie.  Żona Barbara Winiarska (†50 l.) była pochłonięta opieką nad ich...

 • Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas Uhrynowski: historia ich małżeństwa

  Agnieszka Kotulanka (59 l.) i Jacek Sas Uhrynowski (58 l.) byli małżeństwem i doczekali się potomstwa. Wydawali się ze sobą szczęśliwi. Dlaczego ich związek się rozpadł?

 • Agnieszka Kotulanka: Smutne święta aktorki. Spędzi je sama?

  Gwiazda serialu "Klan" Agnieszka Kotulanka (60 l.) odwróciła się od świata, przyjaciół i kolegów z planu. Nawet pomoc tych, którzy ją kochają, przyjmuje niechętnie. Jak będą wyglądały jej święta Bożego Narodzenia?

 • Paweł Wawrzecki samotny w Międzyzdrojach. Jego związek przechodzi kryzys?

  Blask fleszy, wiwatujący tłum fanów, rzesze kolegów i koleżanek ze środowiska artystycznego. Na taki dzień czeka się całe życie. W lipcu Paweł Wawrzecki (64), po 39 lat od aktorskiego debiutu, został(...) samolotem - twierdzi osoba z otoczenia Wawrzeckiego. - Żona Pawła jest doskonale zorientowana, jak ważne chwile w życiu zawodowym przeżywał. To bardzo dziwne, że nie zdecydowała się mu towarzyszyć - kwituje...

Wideo na temat: wawrzecki i kotulanka
 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

Dyskusje na temat: wawrzecki i kotulanka
 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Właśnie przez niego Kotulanka wpadła w alkoholizm

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  A skąd wiesz o tych złotych górach? Bo z artykułu wynika, że jasno postawił sprawę - od żony nie odejdzie a po jej śmierci to Kotulanka nie chciała pomagać w opiece. Czyli to Kotulanka była świnią, bo potrzebowała Wawrzeckiego tylko do czyszczenia komina.

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Jak skończyła Kotulanka, każdy wie. Jak potoczyły się losy "odpowiedzialnego" ojca też nie trzeba przypominać, niestety, także tragiczny los dotknął matkę niesprawnego dziecka. A Wawrzecki? Czy jest szczęśliwy? Jeszcze niewiele mu pozostało na tej ziemi, a zapłatę otrzyma w Niebie.

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  tyż prowda Kotulanka nie piła przez Wawrzeckiego tacy piją z byle powodu a powód jeden byle sie nawalić,Kobieta która pije to najgorszy rodzaj człowieka nie ma chamulców i za alkochol zrobi dosłownie wszystko.Facet miał niepełnosprawną córke i dane mu było poganiać sie z alkocholiczką teraz ma spokój

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  ...Kotulanka była zwykłą zd................ą? Bo wiedziała,że jest żonaty.

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Kotulanka to córka Kotuli bądź Kotuły. Tak można mówić o dziewczynce

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  To staropolski zwyczaj...Skarżanka , Czaplanka...Kotulanka .. a inne Billewiczówna, Korsakówna.... Brak ci wykształcenia jak widać.

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Kotulanka ceniła w nim szczerość i uczciwość :) Facet, który dla przyjemności zostawia żonę jest BARDZO UCZCIWY :)

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Agnieszka Kotulanka winna była pilnować swojej rodziny a nie uganiać się za innymi. Sama sobie winna.

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Przecież Kotulanka nie popełniła samobójstwa z jego powodu, zabiła ją wóda. Jak to łatwo kogoś oskarżać, nie do końca znając prawdę.