• Informacje na temat:

  ważne uroczystości

Artykuły na temat: ważne uroczystości
 • Albert Finney: Oscar nie jest taki ważny

  Brytyjczyk Albert Finney, który za rolę w filmie "Erin Brockovich", został nominowany w tym roku do Oscara w kategorii "Najlepszy aktor drugoplanowy", oświadczył, że najprawdopodobniej nie będzie uczestniczył w ceremonii 25 marca w Los Angeles. Takie uroczystości go po prostu nudzą, a poza tym Finney nie spodziewa się, że Akademia przyzna mu nagrodę.

 • Krzysztof Cugowski ze Złotym Medalem Gloria Artis. Gratulacje od wicepremiera Piotra Glińskiego

  Jest Pan ikoną polskiej kultury - mówił minister kultury Piotr Gliński podczas uroczystości wręczenia Złotego Medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" Krzysztofowi Cugowskiemu. Wokalista znany z grupy Budka Suflera obchodzi w tym roku podwójny jubileusz pięćdziesięciolecia pracy artystycznej oraz siedemdziesiątych urodzin.

 • Demi Lovato przyjęła chrzest. "Wypełniona Bogiem dziura w sercu"

  Demi Lovato poinformowała, że przyjęła chrzest w Izraelu. Uroczystość odbyła się w rzece Jordan. "To niezwykle ważne, że mogłam przyjąć chrzest tam, gdzie zrobił to Jezus" - podkreśla gwiazda.

 • Bruce Springsteen puchnie z dumy. Strażak Sam Springsteen

  Najmłodszy syn Bruce'a Springsteena oficjalnie został strażakiem w Jersey City, nazywanym "szóstą dzielnicą" Nowego Jorku. W uroczystości wzięli udział dumni rodzice.

 • Grzegorz Grzyb pośmiertnie nagrodzony Złotym Krzyżem Zasługi. Pogrzeb 47-letniego muzyka

  Prezydent Andrzej Duda nadał pośmiertnie Złoty Krzyż Zasługi zmarłemu tragicznie 23 lipca polskiemu perkusiście sesyjnemu Grzegorzowi Grzybowi. W imieniu prezydenta order przekazał rodzinie we wtorek (7 sierpnia) podczas uroczystości pogrzebowych w Stargardzie doradca prezydenta Cezary Kochalski.

 • Pogrzeb Andrzeja Kopiczyńskiego

  ..."Potrafił oddać paradoksy i absurdy egzystencji w Polsce Ludowej" - napisał wicepremier, minister kultury Piotr Gliński o Andrzeju Kopiczyńskim. W środę w Warszawie odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego 13 października aktora.

 • Jesienna ramówka TVP: Co nowego?

  Seriale, filmy, dyskusje, transmisje z najważniejszych uroczystości, sport i najświeższe informacje z pierwszej ręki... TVP startuje z jesienną ramówką.

 • ​Antoni Krauze: Wybitny filmowiec, wspaniały człowiek

  Śmierć Antoniego Krauzego to wielka strata nie tylko dla kultury, ale także dla Polski - powiedział PAP i IAR wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Jak zapowiedział, uroczystości pogrzebowe zmarłego filmowca będą miały charakter państwowy. Znany reżyser odszedł w środę, 14 lutego. Miał 78 lat.

 • "Rolnik szuka żony": Krystyna z drugiej edycji programu bierze ślub z kobietą. Podała datę ceremonii

  Tylko nieco ponad tydzień dzieli jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" od wejścia na "nową drogę życia". Krystyna wkrótce poślubi swoją partnerkę, a w jednym z wywiadów zdradziła szczegóły uroczystości.

 • Złota Zebra pojedzie do Angoli

  W niedzielę, 20 maja, zakończył się II Festiwal Filmów Afrykańskich. Zdobywcą Złotej Zebry został "O Heroi!" w reżyserii Zeze Gamboa - statuetka zostanie wręczona podczas uroczystości otwarcia jesiennej edycji Festiwalu we Wrocławiu.

Zdjęcia na temat: ważne uroczystości
Dyskusje na temat: ważne uroczystości