• Informacje na temat:

  weekend borys

Artykuły na temat: weekend borys
 • Borys Szyc na jazzowo

  W weekend odbyła się premiera płyty, na której wiersze Tadeusza Gajcego recytowane są przez Borysa Szyca z towarzyszeniem muzyki skomponowanej przez Adama Pierończyka.

 • Borys Szyc odwołał zdjęcia

  Po ubiegłotygodniowym zasłabnięciu na deskach teatru Borys Szyc (30 l.) nadal nie czuje się najlepiej. Miał wczoraj zagrać gościnnie w serial u "Daleko od noszy", odwołał jednak zdjęcia i nie pojawił się na planie.

 • Weekend w kinie: Historia na ekranie

  Wyreżyserowany przez Michała Rosę dramat historyczny "Piłsudski" to kino awanturnicze, płomienny romans i historia Marszałka, jakiej dotąd nie znano. Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności...

 • Weekend w kinie: Niekochanie

  ...i rodziny, w której brakuje miłości. Borys (Aleksiej Rozin) i Żenia (Marjana Spiwak), typowi przedstawiciele klasy średniej mieszkający na przedmieściach Moskwy, mają się rozstać. Nie mogą znaleźć(...) w ułożeniu życia od nowa może okazać się ich 12-letni, niechciany syn Alosza (Matwiej Nowikow). Rodzice nie zwracają na niego uwagi. Borys i Żenia swój plan chcą zrealizować, nawet jeśli będzie to oznaczało...

 • Weekend w kinie: Gruby Bale, napakowany Lubos

  ..., to pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. Borys "Kosa...

 • Borys Szyc wraca do pracy

  Dla niego liczy się tylko praca. Borys Szyc (30 l.) nie zraża się swoimi problemami zdrowotnymi i nie zwalnia tempa. Sobotnie zasłabnięcie aktora zmusiło go do zaledwie kilkudniowego wypoczynku.

 • Masuje i wachluje Borysa Szyca

  Bilguun Ariunbaatar, reporter mongolskiej telewizji, znany z programu "Szymon Majewski Show", wystąpił u boku Borysa Szyca w filmie o zakochanych krasnalach ogrodowych - "Gnomeo i Julia". Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć, co wyniknęło z tego spotkania.

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (13-15 czerwca) w kinach debiutują cztery filmy, w tym pierwsza od dłuższego czasu polska produkcja - obyczajowa opowieść "Powiedz to, Gabi" . Film jest historią burzliwego uczucia dojrzewającej dziewczyny do trzydziestokilkuletniego mężczyzny.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (17-19 września) w polskich kinach zadebiutuje aż pięć filmów - francuski dramat "Bliscy nieznajomi" , opowieść s-f "Hellboy" - ekranizacja popularnego komiksu, meksykańska komedia "Nikotyna" , pełen akcji tajlandzki film "Ong-Bak" i komedia kryminalna Juliusza Machulskiego , "Vinci" .

 • Weekend w kinie: Brad Pitt w kosmosie, Sylvester Stallone jako podstarzały Rambo

  ...: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. "Król" (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc), czy porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki...

Wideo na temat: weekend borys
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1862.

  dochodzi do niemiłego incydentu Kajtek i Oliwka rozpoczynają casting na współlokatora, a jednym z kandydatów okazuje się być ktoś, kogo dobrze znają. Ku radości Aldony Mariola nie jedzie z Borysem na kolejne targi, gdyż Tomek zorganizował dla niej romantyczny weekend. Tymczasem na drodze Grzelaka staje piękna bizneswoman Regina Czapla.