• Informacje na temat:

  weekend gościem

Artykuły na temat: weekend gościem
 • Marcin Żebrowski: Pracuję w weekendy

  ...​W każdy weekendowy poranek budzi widzów porcją najważniejszych informacji z kraju i świata. Nam zdradza, jak godzi pracę w stolicy z codziennym życiem w Gdańsku i co daje mu zawodową satysfakcję.

 • Rihanna z gościem specjalnym

  Jesienią Calvin Harris będzie gościem specjalnym na bijącej rekordy trasie Rihanny "Loud". W ramach tournee wokalistka pojawi się 6 grudnia w Atlas Arena w Łodzi.

 • Powrócił program "Drozda na weekend"

  ..."Drozda na weekend", czyli rozmowy znanego satyryka z ludźmi kultury i show biznesu, powrócił do telewizyjnej ramówki. Co ciekawe, program emitowany jest w... środę. - Widocznie ktoś uznał, że Polacy weekend zaczynają wcześniej - żartuje gospodarz cyklu.

 • Weekend z Edytą Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz po kilkuletniej przerwie powraca na scenę. Artystka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival. W ten weekend TVN i TVN24 zaprezentują specjalne programy z udziałem piosenkarki.

 • Gorący weekend w Kazimierzu

  Weekend na Dwóch Brzegach był gorący nie tylko pod względem temperatur. Widzowie uczestniczyli w inauguracji retrospektyw Carla Theodora Dreyera i Lecha Majewskiego. W awangardową twórczość duńskiego klasyka tuż przed projekcją "Męczeństwa Joanny d'Arc" wprowadzili publiczność Tybjerg Caspar i Thomas C. Christensen - goście z Duńskiego Instytutu Filmowego.

 • Rekordowy weekend: Aż 12 premier w kinach

  ...podgląda go w pracy. Jest nim kilkunastoletni chłopiec, jego imiennik - Jakub. Spotkanie z nieproszonym gościem stanie się dla mężczyzny szansą do zmierzenia z odległymi, nie zawsze wygodnymi...

 • Erique Iglesias gościem Listy Hop Bęc

  Jak już wcześniej informowaliśmy, 20 października do Polski przyjedzie Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop. Jego wizyta związana jest z promocją nowej płyty "Escape", która ukaże się na rynku 29 października. W trakcie swojego pobytu artysta spotka się z dziennikarzami, a także weźmie udział w specjalnym wydaniu audycji "Hop Bęc na Weekend", prowadzonej przez Marcina Jędrycha w radiu...

 • Weekend z Edytą Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz po kilkuletniej przerwie powraca na scenę. Artystka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival. W ten weekend TVN i TVN24 zaprezentują specjalne programy z udziałem piosenkarki.

 • Paul Walker: Pogrzeb w weekend

  Prywatna ceremonia pogrzebowa, w której udział weźmie rodzina aktora, odbędzie się w weekend w Forest Lawn Memorial Park w Hollywood. Druga uroczystość, zorganizowana dla przyjaciół gwiazdora(...) dużą prędkością wypadło na łuku drogi i uderzył w drzewo. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu. Była to jazda próbna sportowego porsche. Walker był bowiem gościem wystawy samochodowej w Santa Clarita...

 • Disco Polo Hit Kobylnica 2015: 15 lat Weekendu

  Jubileusze zespołów Weekend i Trubadurzy. Wielki powrót Shazzy na antenę Polsatu oraz zaskakujące duety, czyli Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 już 3 lipca na antenach Polsatu i Disco Polo Music.