• Informacje na temat:

  weekend należał

Artykuły na temat: weekend należał
 • Weekend w kinie: Gruby Bale, napakowany Lubos

  ...młodym kucharzem specjalizującym się w ramenach. Po nagłej śmierci swojego ojca chłopak znajduje walizkę wypełnioną pamiątkami. Wśród nich jest między innymi czerwony notatnik. Należał on do jego matki...

 • Weekend w kinie: Coś

  Sześć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w pierwszy piątek lipca 2020. Wśród nich jest opowiadający o włoskiej mafii kontrowersyjny "Zdrajca", romans w gwiazdorskiej obsadzie "Coś się kończy, coś zaczyna" i kilka produkcji dla młodych widzów: "Smak pho", "Niezwykłe lato z Tess" oraz "Czworo dzieci i COŚ".

 • Weekend w kinie: Na topie czy tu i teraz?

  Pięć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 10 lipca. To muzyczna produkcja "Na topie", komedia "tuiteraz", familijna "Zaklinaczka", animacja "Wiking i magiczny miecz" oraz horror "Więzień zero". O tym ostatnim było głośno ze względu na szokujące sceny przemocy.

 • Weekend w kinie: Psy i inne zwierzęta

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością trzecia część kultowych "Psów". Warto też zwrócić uwagę na nominowany w trzech kategoriach do Oscarów "Gorący temat" oraz nową wersję "Doktora Dolittle". Stawkę uzupełniają: dramat "Kawki na drodze", horror "Demony prerii" oraz animacja "Miś Bamse i super miód".

 • Weekend w kinie: W łóżku, na ulicy, w labiryncie

  Polska komedia erotyczna "Swingersi" to najgłośniejszy z filmów, które weszły na ekrany polskich kin w piątek, 28 lutego. Inne premiery, na które warto zwrócić uwagę, to z pewnością: nominowani do Oscara francuscy "Nędznicy", włoski kryminał "W labiryncie", brytyjski komediodramat kostiumowy "Emma" oraz świętujący kasowe sukcesy na całym świecie "Sonic. Szybki jak błyskawica".

 • Weekend w kinie: Historia na ekranie

  Pięć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 13 września. To dramat historyczny "Piłsudski" Michała Rosy, filmowa kontynuacja popularnego serialu "Downton Abbey", czeski komediodramat "Kawki na drodze", francuska komedia romantyczna "Niezbędna konieczność" oraz animacja "Wyprawa Magellana".

 • Weekend odświeża swój przebój "Mój aniele"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Mój aniele 2018" grupy Weekend na czele której stoi Radosław Liszewski.

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c...

 • Weekend przed telewizorem

  Jeśli ktoś zdecyduje się spędzić ten weekend przed telewizorem, na pewno znajdzie coś dla siebie. Największe polskie stacje proponują różnorodną rozrywkę - od komedii po dramaty i thrillery.

 • Weekend przed telewizorem

  W ten weekend na antenie polskich stacji, oprócz Nocy Kabaretowej i transmisji walk MMA, znajdzie się też parę interesujących pozycji dla kinomanów. Fanom "Piratów z Karaibów" spodoba się propozycja TVP1, która przypomina trzecią część kultowej serii. TVN proponuje zaś "Ocean's Eleven" z szarmanckim Geogem Clonneyem.

Zdjęcia na temat: weekend należał