• Informacje na temat:

  weekend - ona tańczy dla mnie hit

Artykuły na temat: weekend - ona tańczy dla mnie hit
 • Disco Polo Hit Kobylnica 2015: 15 lat Weekendu

  Jubileusze zespołów Weekend i Trubadurzy. Wielki powrót Shazzy na antenę Polsatu oraz zaskakujące duety, czyli Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 już 3 lipca na antenach Polsatu i Disco Polo Music.

 • Weekend: "Ona tańczy dla mnie" po angielsku

  Wielki przebój "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend doczekał się swojej angielskiej wersji!

 • Zamiast wiadomości sportowych... Weekend!

  Mamy nowy hit internetu! Widzowie TVN zamiast wyników sportowych usłyszeli wielki przebój "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend w wykonaniu prezentera.

 • "Ona tańczy dla mnie" w wersji trapowej

  Do sieci trafiła kolejna przeróbka discopolowego hitu grupy Weekend.

 • CeZik: Discopolowy hit na jazzowo

  .... Internetowym przebojem ma szansę stać się nowy teledysk przygotowany do piosenki "Ona tańczy dla mnie". W oryginale to discopolowy hit grupy Weekend - klip tego zespołu ma już ponad 21 mln odtworzeń. CeZik(...) kliknięcie i posłuchanie oryginału. "Nigdy ci tego nie wybaczę" - pisze jeden z internautów. Zobacz "Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu CeZika...: ... i oryginalny teledysk grupy Weekend: Sprawdź...

 • "Ona tańczy dla mnie" z agentem Tomkiem w roli głównej

  Poseł PiS-u Tomasz Kaczmarek - znany również jako agent Tomek - stał się bohaterem kolejnej przeróbki discopolowego hitu "Ona tańczy dla mnie".

 • Oto nowy hit z szatni polskich piłkarzy: Sławomir i jego "Miłość w Zakopanem"

  ...się w Rosji. Przypomnijmy, że w 2016 r. po awansie na mistrzostwa Europy we Francji hitem szatni były discopolowe piosenki "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend oraz "Przez twe oczy zielone" Zenka(...)"Gwiazda rocko polo" Sławomir to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały , który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" i "Prosto w serce". Na Dzień...

 • "Tylko taniec": Dla kogo tańczy Marek?

  Marek ma marzenie. Nie byle jakie marzenie. Chce otworzyć szkołę tańca. Ale nie taką zwykłą... Chciałby założyć szkołę tańca... disco polo. Dlaczego? Bo jest absolutnym fanem tego gatunku. Po prostu kocha disco polo. Marka tańczącego na parkiecie do hitu zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie" będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek, kiedy wyemitowany zostanie premierowy odcinek trzeciej...

 • Weekend: Z kim grzeszy Radek Liszewski?

  Do sieci trafił nowy teledysk grupy Weekend - "Moje miasto nigdy nie śpi".

 • Weekend, Norbi i pląsający kucharz Piotr Kucharski

  Z okazji Prima Aprilis w studiu "Dzień dobry TVN" mogliśmy zobaczyć nietypowy występ Radka Liszewskiego (Weekend) i Norbiego.

Wideo na temat: weekend - ona tańczy dla mnie hit
 • Twórcy "Ona tańczy dla mnie" kręcą nowy klip. Będzie hit?

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zaprosił na plan teledysku do nowego utworu "Moje miasto nigdy nie śpi". Dorota Liszewska, żona muzyka, zdradziła, jak wyglądało ich życie przed sukcesem piosenki "Ona tańczy dla mnie". Tomasz Bulenda, reżyser klipu, dodał natomiast, że "nikt się nie spodziewał, iż na disco polo przyjdzie taki boom".