• Informacje na temat:

  weekend popularni

Artykuły na temat: weekend popularni
 • Niszowi też popularni

  ...klasyczny house oparty na słynnym samplu z Boney M. Do tego w teledysku przewija się niezliczona ilość postaci nowojorskiej sceny muzycznej, od Vampire Weekend poprzez Pharrella i Kanye Westa, po...

 • Weekend przed telewizorem

  W ten weekend na antenie polskich stacji, oprócz Nocy Kabaretowej i transmisji walk MMA, znajdzie się też parę interesujących pozycji dla kinomanów. Fanom "Piratów z Karaibów" spodoba się propozycja TVP1, która przypomina trzecią część kultowej serii. TVN proponuje zaś "Ocean's Eleven" z szarmanckim Geogem Clonneyem.

 • Weekend w kinie: Czarodzieje, gentlemani i wdowy

  ...zbudowana od podstaw na niewidzianą dotąd skalę, a w obsadzie znaleźli się najbardziej popularni koreańscy aktorzy. Rok 1945. Korea znajduje się pod japońską okupacją. Lee Gang-ok jest szefem orkiestry...

 • Popularna "Zemsta"

  Podczas pierwszego weekendu wyświetlania (4-6 października) na "Zemstę" , najnowszy film Andrzeja Wajdy , wybrało się 141 tysięcy 239 widzów. Wynik ten jest porównywalny do rezultatu osiągniętego przez "Pianistę" .

 • Weekend w kinie: Ostanie premiery roku

  Pięć filmów, w tym wyreżyserowany przez Romana Polańskiego "Oficer i szpieg", a także druga część przebojowego "Jumanji", weszło na ekrany polskich kin w ostatni piątek 2019 roku. Już od środy grane są w nich także dwie rodzime produkcje: komedia gangsterska "Futro z misia" i zrealizowany w otoczce skandalu "Pan T.".

 • Weekend w kinie: Hejty i dnie

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w pierwszy piątek marca. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością druga część kultowej "Sali samobójców" w reżyserii Jana Komasy. Inne tytuły, na które na pewno warto zwrócić uwagę, to animacja "Naprzód", thriller "Niewidzialny człowiek" oraz dramaty "Biały, biały dzień" i "Cóż za piękny dzień".

 • Weekend w kinie: Jojo, Richard i źli chłopcy

  Dziewięć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 24 stycznia. Wśród premier są m.in. oscarowe: "1917", "Jojo Rabbit" i "Richard Jewell", a także trzecia odsłona popularnej serii "Bad Boys".

 • Weekend w kinie: Prawdziwi bohaterowie

  Aż dwanaście filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 25 października. Najgłośniejsze tytuły to z całą pewnością: nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni "Obywatel Jones", biograficzny "Van Gogh. U bram wieczności" i thriller "Bliźniak". Znajdzie się także coś dla fanów horrorów ("Countdown", "Złe miejsce") oraz propozycje dla najmłodszych (animacje "Rodzina Addamsów" i "Mój przyjaciel Ufik).

 • Weekend w kinie: Potyczki

  Dziesięć tytułów, w tym aż trzy polskie: thriller "Zimna gra", animacja "Basia 3" i młodzieżowa komedia "#Jestem M. Misfit", zadebiutowało na ekranach polskich kin w piątek, 8 listopada. Stawkę uzupełniają m.in. nowa odsłona "Terminatora" i wojenna superprodukcja "Midway".

 • Weekend w kinie: Adaptacje

  Osiem filmów - w tym trzecia część kultowego "Kogla Mogla", kostiumowa "Maria, królowa Szkotów" i opowieść o niezwykłym psie, który pokonał wiele przeszkód, by wrócić do domu, wchodzi na ekrany polskich kin w ostatni piątek stycznia. Dodatkowo od niedzieli będzie w nich można zobaczyć słynną "Listę Schindlera", która miała premierę równo 25 lat temu.