• Informacje na temat:

  weekend teledyski

Artykuły na temat: weekend teledyski
 • Dawid Podsiadło i trasa "Leśna muzyka": Zobacz teledysk "Najnowszy klip" w akustycznej wersji

  ...okazał się kinowym hitem, w pierwszy weekend gromadząc ponad 132 tysiące widzów i plasując się na pierwszym miejscu box office. Do tej pory zobaczyło go ponad 500 tysięcy widzów. Wszystko o "(Nie(...)). Wcześniej Dawid Podsiadło wypuścił teledyski do piosenek "Trofea" (w klipie pojawili się Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr...

 • Teledysk na weekend

  Michael Gray to uznana firma w środowisku DJ-skim. Artysta współpracował dotąd między innymi z legendą muzyki house Full Intention i z Petem Tongiem. Pod koniec 2004 roku ukazał się jego debiutancki singel "The Weekend", który obecnie wyrusza na podbój Ameryki. A na stronach INTERIA.PL możesz już obejrzeć pełen atrakcyjnych kobiet klip do tej przebojowej kompozycji.

 • Mezo: Nagrywając teledysk, przebiegł maraton

  W miniony weekend, w co najmniej nietypowych okolicznościach, Jacek "Mezo" Mejer nagrywał teledysk do utworu "Kochaj albo giń". Rodzinne miasto wokalisty to jeden z bohaterów klipu, w którym zobaczymy Jacka m.in. jak wbiega na metę Poznań Maraton 2011.

 • Weekend z Michaelem Jacksonem

  W piątek, 25 czerwca, mija pierwsze rocznica nieoczekiwanej śmierci króla muzyki pop Michaela Jacksona. Z tej okazji muzyczny kanał 4Fun.TV przygotował specjalny weekend.

 • Weekend z Edytą Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz po kilkuletniej przerwie powraca na scenę. Artystka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival. W ten weekend TVN i TVN24 zaprezentują specjalne programy z udziałem piosenkarki.

 • Żadnych cięć, czyli teledyski w jednym ujęciu

  ..."One shot clips" to teledyski kręcone w jednym ujęciu. Taka konwencja może wydaje się być mało ciekawa, ale tak naprawdę daje duże pole manewru reżyserskiej kreatywności. Zobacz klipy, w których nie stosowano cięć montażowych.

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Masters: Zobacz teledysk "Labirynt"

  Tomek Bulenda z Garage Media Group, pracujący wcześniej z m.in. Adamem Konkolem i jego grupą Łzy, zespołami Video, Feel i Weekend. "Aby coś zmienić i nie powielać klimatów z poprzednich klipów, ten...

 • Bob One kończy teledysk "Nie trzeba"

  W weekend zakończą się zdjęcia do kolejnego klipu Bob One'a z płyty "Twój ruch".

 • Jak 13 lat temu wyglądał Radek Liszewski z zespołu Weekend?

  Jeszcze kilkanaście lat temu Radek Liszewski był jednym z wielu wokalistów disco polo, dziś jest gwiazdorem gatunku, którego teledyski biją rekordy, a koncerty wyprzedają się na pniu.