• Informacje na temat:

  weekend wybrała

Artykuły na temat: weekend wybrała
 • Weekend w kinie: Koty i gangsterzy

  W pierwszy weekend 2020 roku na ekrany kin trafia aż osiem premierowych tytułów. Widzowie mogą wybrać m.in. kinową wersję słynnego musicalu "Koty", opowieść o polskich mafiosach "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oraz biograficzną opowieść o życiu Judy Garland, w którą wciela się Renee Zellweger.

 • Weekend w kinie: Filmowe kontrowersje

  Cztery filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 24 lipca. To niezwykle kontrowersyjny thriller "Polowanie", rodzimy dokument "xABo: Ksiądz Boniecki", francuska komedia "Jak być dobrą żoną" oraz animacja "Scooby-Doo!".

 • Weekend w kinie: Psy i inne zwierzęta

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością trzecia część kultowych "Psów". Warto też zwrócić uwagę na nominowany w trzech kategoriach do Oscarów "Gorący temat" oraz nową wersję "Doktora Dolittle". Stawkę uzupełniają: dramat "Kawki na drodze", horror "Demony prerii" oraz animacja "Miś Bamse i super miód".

 • Weekend w kinie: W cieniu papieży

  Tylko trzy filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 13 grudnia. To wywołująca duże emocje biograficzna produkcja "Dwóch papieży", horror "Czarne święta" oraz rodzimy dramat sensacyjny "Serce do walki". Wciąż granych jest jednak wiele tytułów, które warto zobaczyć.

 • Weekend w kinie: Jojo, Richard i źli chłopcy

  Dziewięć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 24 stycznia. Wśród premier są m.in. oscarowe: "1917", "Jojo Rabbit" i "Richard Jewell", a także trzecia odsłona popularnej serii "Bad Boys".

 • Weekend przez telewizorem? Co wybrać?

  W sobotę i niedzielę, oprócz transmisji z 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na ekranach parę ciekawych filmowych propozycji. Zobaczymy m.in komedie "Dwóch gniewnych ludzi" i "Okrucieństwo nie do przyjęcia" oraz wojnę na dwa sposoby - w kolejnej odsłonie sagi George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" i komedii obyczajowej o konflikcie na linii synowa-teściowa.

 • Weekend w kinie: Historia na ekranie

  Pięć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 13 września. To dramat historyczny "Piłsudski" Michała Rosy, filmowa kontynuacja popularnego serialu "Downton Abbey", czeski komediodramat "Kawki na drodze", francuska komedia romantyczna "Niezbędna konieczność" oraz animacja "Wyprawa Magellana".

 • Weekend w kinie: Bogowie, kosmici, potwory

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 14 czerwca. Najgłośniejsze z premier to całą pewnością: nowa odsłona słynnych "Facetów w czerni", kolejna część przygód Godzilli, a także rodzimy dramat historyczny "Krew Boga".

 • Weekend w kinie: Mietek, Mandy i Gilbert

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 18 października. Najgłośniejsze tytuły to bez wątpienia: dramat biograficzny "Ikar. Legenda Mietka Kosza" Maciej Pieprzycy, sequele dwóch hollywoodzkich produkcji: "Czarownica 2" i "Zombieland 2: Kulki w łeb" oraz pełen przemocy horror "Mandy".

 • Weekend w kinie: Złoto i miliony

  Dziewięć filmów wchodzi na ekrany naszych kin w ostatni piątek listopada. Najgłośniejsze tytuły to rodzime produkcje: kontrowersyjny thriller "Solid Gold" Jacka Bromskiego i komedia romantyczna "Jak poślubić milionera", a także chwalone przez światową krytykę: horror "Lighthouse", dramat "Historia małżeńska" oraz kryminał "Na noże".

Zdjęcia na temat: weekend wybrała
Wideo na temat: weekend wybrała
 • "M jak miłość": Ula zaszalała

  Ula zagląda na weekend do Grabiny i wyznaje, że zrobiła sobie tatuaż. Natalka zerka na siostrę z podziwem... ale i obawą. - Tato cię zabije - mówi. Jaki wzór wybrała nastolatka i jak na widok tatuażu zareaguje Ewa? Zobaczcie!

 • Natasza Urbańska: Czasem pozwalamy sobie z mężem uciekać od świata i popatrzeć sobie w oczka

  . Niedawno Urbańska i Józefowicz wybrali się na romantyczny weekend do Rzymu. Natasza Urbańska uwielbia podróże, rzadko jednak pozwala sobie na wyjazd wypoczynkowy. Zazwyczaj podróżowanie łączy z pracą(...) weekendowe, wyjazdy tylko z mężem. Jej zdaniem jest to dobry sposób na podtrzymanie romantycznej atmosfery w związku. – Pracujemy ze sobą, w pracy jestem jedną z artystek, a on jest moim

 • Natasza Urbańska: Lubimy z mężem uciekać od świata

  . Niedawno Urbańska i Józefowicz wybrali się na romantyczny weekend do Rzymu. Natasza Urbańska uwielbia podróże, rzadko jednak pozwala sobie na wyjazd wypoczynkowy. Zazwyczaj podróżowanie łączy z pracą(...) weekendowe, wyjazdy tylko z mężem. Jej zdaniem jest to dobry sposób na podtrzymanie romantycznej atmosfery w związku. – Pracujemy ze sobą, w pracy jestem jedną z artystek, a on jest moim