• Informacje na temat:

  weekend zagra

Artykuły na temat: weekend zagra
 • Elisabeth Moss zagra główną rolę w horrorze "Run Rabbit Run"

  Wygląda na to, że aktorka, której popularność przyniosła rola w serialu "Mad Men", zagustowała w horrorach. Początek 2020 roku przyniósł kasowy sukces "Niewidzialnego człowieka", w którym zagrała rolę główną. Teraz Elisabeth Moss będzie można zobaczyć w kolejnym horrorze. Nosi on tytuł "Run Rabbit Run".

 • Powstaje książka o agencji koncertowej. "On tutaj nie zagra"

  ...został przez przypadek ultrasem b-klasowej drużyny piłkarskiej? Jak wyglądało spotkanie CeZika z zespołem Weekend? - to wszystko znajdzie się w tej książce" - zapowiada autor.  "I dla jasności(...) kieszeń. On tutaj nie zagra'".

 • Marillion Weekend ponownie w Polsce w 2019 roku

  W dniach 12-14 kwietnia 2019 r. w Klubie Wytwórnia w Łodzi odbędzie się drugi polski tzw. Marillion Weekend.

 • Marillion Weekend w Polsce w 2019 roku. Znamy supporty

  W dniach 12-14 kwietnia 2019 r. w Klubie Wytwórnia w Łodzi odbędzie się drugi polski tzw. Marillion Weekend. Poznaliśmy wykonawców, którzy będą poprzedzać Marillion.

 • Weekend z Edytą Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz po kilkuletniej przerwie powraca na scenę. Artystka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival. W ten weekend TVN i TVN24 zaprezentują specjalne programy z udziałem piosenkarki.

 • Zamachowski zagra... Lindę!

  Zbigniew Zamachowski będzie jednym z gości popularnego show TVP2 "Dzięki Bogu już weekend". Już dziś wieczorem, 15 listopada, na kabaretowej scenie Dwójki wcieli się w... Bogusława Lindę, czyli Kaszowskiego z "Paradoksu". Będzie też parodiował innych swoich kolegów po fachu!

 • Weekend w kinie: Filmowe walentynki

  ...bohater filmu "Tommaso" jest ekranowym alter ego reżysera, Abla Ferrary. Wrażenie obcowania z intymnym dziennikiem potęguje fakt, że towarzyszkę życia Tommaso zagrała Cristina Chiriac, partnerka...

 • Weekend w kinie: Niegrzeczni chłopcy

  ...). Bezwstydnie romantyczny nowy film Xaviera Dolana "Matthias i Maxime" jest historią jednego pocałunku... Maxime (Xavier Dolan - zagrał we własnym filmie po raz pierwszy od 6 lat) właśnie(...) kariery i ślubu. Sprecyzowane plany obu chłopaków pokrzyżuje jednak pewna impreza, podczas której zagrają w studenckim filmie, w scenie pocałunku. Spotkają się w niej, ubrane w almodovarowskie błękit...

 • ​Daniel Craig zmienił zdanie? Zagra Bonda?

  Daniel Craig zagra główną rolę w nowym filmie o Jamesie Bondzie - podał w weekend brytyjski tabloid "Mirror". Czyżby 48-letni brytyjski aktor zmienił zdanie?

 • Marillion Weekend po raz pierwszy w Polsce: Same niespodzianki

  Od piątku do niedzieli (7-9 kwietnia) trzy różne koncerty dzień po dniu w Łodzi zagra grupa Marillion. Będzie to pierwszy polski tzw. Marillion Weekend.

Zdjęcia na temat: weekend zagra
Wideo na temat: weekend zagra
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1731.

  . Dziewczyna swoim zachowaniem odsuwa od siebie przyjaciół. Razem z Milewiczem planują wspólny weekend, a ich rozmowę na ten temat podsłuchuje Sebastian. Zbliża się emisja odcinka serialu z udziałem Stefana. Waleria rozgłasza fakt występu męża w telewizji, tymczasem Górka nie ma odwagi przyznać się, że zagrał gwałciciela mordercę.

 • Radek Liszewski: Nie zarobiliśmy pół miliona złotych

  Radek Liszewski z zespołu Weekend jest zniesmaczony ostatnimi doniesieniami prasy, która podsumowuje jego zarobki. Z wyliczeń dziennikarzy wynika, że tylko w ciągu dwóch miesięcy grupa zagrała 25 koncertów, a na konto piosenkarza wpłynęło pół miliona złotych. Wokalista przyznaje, że zdarza mu się dać cztery występy dziennie, ale nie są to pełne, półtoragodzinne koncerty za pełne stawki.

Dyskusje na temat: weekend zagra
 • Re: Weekend w serialach

  Ale wiadomo , że nie zagra Morgi.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  zobaczysz Go w rolach filmowych: "Sala samobójców", "Weekend" czy miejmy nadzieję "Och, Karol". Pani Ilono! Daj możliwość tym, którzy widzą wielki potencjał aktorski Filipa podziwiania Go w nowej kreacji