• Informacje na temat:

  weird al yankovic

Artykuły na temat: weird al yankovic
 • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

  Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • Weird Al Yankovic zrobił furorę na gali Emmy Awards 2014

  Podczas rozdania telewizyjnych nagród Emmy satyryk Weird Al Yankovic wykonał piosenkę opartą na motywach przewodnich popularnych seriali.

 • "Weird Al" Yankovic z pierwszym numerem jeden w karierze!

  Po 30 latach kariery satyryk i parodysta "Weird Al" Yankovic trafił na szczyt listy "Billboardu".

 • "I'm Fat". Pamiętacie?

  Pamiętacie śmiesznego grubasa z wąsem śpiewającego "I'm Fat" w rytm przeboju Michaela Jacksona "Bad"? "Weird Al" Yankovic 23 października kończy 50 lat.

 • Słynny prześmiewca parodiuje Lady GaGę

  Lady GaGa ostatecznie zaakceptowała parodię swojego najnowszego przeboju "Born This Way" w wykonaniu słynnego Weird Ala Yankovica.

 • Alternatywny "Idol"?

  Robert Smith z The Cure czy Tom Waits ocenią kompozytorskie umiejętności młodych muzyków.

 • Ariana Grande "Problem": Tego słucha świat

  Singel "Problem" Ariany Grande, z gościnnym udziałem raperki Iggy Azaeli, od czterech tygodni okupuje 1. miejsce rankingu najpopularniejszych piosenek na świecie.

 • 5 Seconds Of Summer nowymi idolami

  Australijska popowa grupa 5 Seconds Of Summer zadebiutowała od razu na szczycie listy "Billboardu"!

 • Ludacris zaliczył hat trick

  Na pierwszych czterech miejscach amerykańskiej listy bestsellerów płytowych magazynu "Billboard" znalazły się w tym tygodniu same nowości. Najpopularniejszym albumem okazał się "Release Therapy" Ludacrisa. To trzeci z rzędu Numer Jeden rapera w Stanach Zjednoczonych.

Wideo na temat: weird al yankovic
 • Dobry, zły i zakręcony

  Wielkie kinowe widowisko o trzech Koreańczykach, którzy wywołali zamieszanie w całej północno-wschodniej Azji, poszukując tajemniczego skarbu i starając się po drodze wyeliminować siebie nawzajem, zyskała uznanie publiczności tegorocznego festiwalu w Cannes, która po projekcji zgotowała twórcom kilkuminutową owację na stojąco Ta najdroższa produkcja w historii koreańskiej kinematografii, której budżet wyniósł 17 milionów dolarów, zbierająca na ekranie trzech najpopularniejszych tam aktorów,...