• Informacje na temat:

  wellman i prokopa

Artykuły na temat: wellman i prokopa
 • Marcin Prokop żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"?

  Tym wpisem Marcin Prokop mocno zmartwił swoich wiernych fanów! Prowadzący program "Dzień Dobry TVN" zamieścił bowiem zdjęcie, na którym towarzyszy mu Dorota Wellman, a w opisie zawarł słowa pożegnania...

 • Dorota Wellman: Z Prokopem bez konsumpcji seksualnej

  ...- Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej - przyznaje Dorota Wellman. Twierdzi, że po ośmiu latach wspólnej pracy przy magazynie "Dzień Dobry TVN" nie zamieniłaby Prokopa na żadnego innego dziennikarza. Młodszego o 17 lat Prokopa traktuje i jak syna, i jak telewizyjnego męża.

 • Prokop razy trzy

  Nadchodzący sezon będzie prawdziwym festiwalem Marcina Prokopa. Dziennikarz poprowadzi aż trzy programy! W tym nowy teleturniej.

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  ...wraz z Dorotą Wellman odeszli z Dwójki i zaczęli przygodę z "Dzień dobry TVN". Duety to zdecydowanie specjalność Marcina Prokopa. W "Mam talent!" jego "bratem bliźniakiem" jest przecież Szymon(...) "Automaniak". Udało się nam ustalić, że na wiosnę powstanie kolejna seria programu. Wygląda jednak na to, że wkrótce Marcina Prokopa będziemy mogli oglądać też w pojedynkę. Podobno dziennikarz dostanie własny...

 • Kammel został, Prokop odchodzi

  Telewizja Polska zdołała zatrzymać Tomasza Kammela, ale bezpowrotnie traci swoich czołowych prezenterów - Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

 • Skiba zastąpi Prokopa

  Beata Pawlikowska i Krzysztof Skiba zastąpią w programie "Podróże z żartem" Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, którzy odeszli do tvn. Odcinki z nowymi prowadzącymi zobaczymy już w październiku.

 • Nowe role Marcina Prokopa

  Fani Marcina Prokopa mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego!

 • Dorota Wellman: Wałęsa, Kaczyński i Prokop

  Zagrała w filmie o Lechu Wałęsie, marzy o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim. Od ponad 10 lat tworzy telewizyjny duet z młodszym o 17 lat i wyższym o 40 cm Marcinem Prokopem. Dorota Wellman kończy w środę, 2 marca, 55 lat.

 • Marcin Prokop ma nowe zajęcie. Co z "Dzień Dobry TVN"?

  Marcin Prokop nie poprowadził poniedziałkowego wydania "Dzień Dobry TVN". Dorocie Wellman towarzyszył Marcin Sawicki. Czy to efekt nowej pracy słynącego z wysokiego wzrostu dziennikarza?

 • Marcin Prokop: Ciężarna kobieta zmieszała mnie z błotem

  Trudno sobie wyobrazić "Mam talent!" bez komentarzy duetu Prokop-Hołownia. A czym byłyby poranki w "Dzień Dobry TVN" bez pary Prokop-Wellman? Marcin Prokop - dziennikarz i prezenter, konferansjer(...) wyprowadziło. Śmialiśmy się potem, że do pracy przy tym programie Szymon powinien zrobić kurs egzorcysty. Czasami byłby przydatny. Czy - i jak - świętowaliście z Dorotą Wellman 10-lecie "Dzień Dobry TVN...

Zdjęcia na temat: wellman i prokopa
 • Maciej Stuhr przebiera się za Dorotę Wellman!
Wideo na temat: wellman i prokopa
 • Dorota Wellman zaskoczona przez Marcina Prokopa

  Dorota Wellman (56 l.) dołączyła do grona celebrytów i dziennikarzy, którzy mają na koncie własne książki. Ona postanowiła zapytać różne osobistości o to, „jak być przyzwoitym człowiekiem”. „Według mnie przyzwoitość to jest spójność z normami, które mamy w sobie, z kręgosłupem moralnym, który nas ukształtował i powinniśmy być wierni temu kręgosłupowi” – powiedziała i zasugerowała, że ważne jest

 • Wellman i Jastrzębska komentują fryzurę Prokopa

  Dorota Wellman, Marcin Prokop i Agnieszka Jastrzębska rozmawiali w "Dzień Dobry TVN" o tym, co potrafią zrobić mężczyźni, gdy zaczynają łysieć. - Są takie posypki do włosów, że maluje się skórę, żeby była ciemniejsza - powiedziała Jastrzębska. A co zrobiłby Prokop, gdyby był łysy? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dorota Wellman: Prokop jak syn i mąż

  - Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej – przyznaje Dorota Wellman. Twierdzi, że po ośmiu latach wspólnej pracy przy magazynie „Dzień Dobry TVN” nie zamieniłaby Prokopa na żadnego innego dziennikarza. Młodszego o 17 lat Prokopa traktuje i jak syna, i jak telewizyjnego męża.

Dyskusje na temat: wellman i prokopa