• Informacje na temat:

  wellman jako krzywonos

Artykuły na temat: wellman jako krzywonos
 • Wellman zagra Krzywonos

  Takiej oferty pracy Dorota Wellman na pewno się nie spodziewała. Dziennikarka zagra Henrykę Krzywonos w filmie "Wałęsa" Andrzeja Wajdy.

 • Dorota Wellman: Wszechstronne zainteresowania

  Dorota Wellman jest osobą o wszechstronnych zainteresowaniach. Kocha kwiaty, niezwykle ceni sobie wartościowe książki i dobre filmy, interesuje się nowymi technologiami, a w wolnych chwilach lubi poleżeć na łące, obserwując startujące i lądujące samoloty. Doskonale zna ich kursy, godziny przylotu i odlotu oraz wie, jaką liczbę pasażerów mogą zabrać na pokład. Dziennikarka podkreśla, że to dla...

 • Dorota Wellman: Wałęsa, Kaczyński i Prokop

  Zagrała w filmie o Lechu Wałęsie, marzy o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim. Od ponad 10 lat tworzy telewizyjny duet z młodszym o 17 lat i wyższym o 40 cm Marcinem Prokopem. Dorota Wellman kończy w środę, 2 marca, 55 lat.

 • Zamieszanie wokół Doroty Wellman

  To wszystko nieprawda - Dorota Wellman (oraz m.in. Magda Mołek i Bartosz Węglarczyk) nadal będą pracować w "Dzień Dobry TVN". Szefostwo stacji zdementowało informacje, które pojawiły się niedawno w internecie.

 • Dystans przydaje się zawsze

  Na planie filmu "Wałęsa", jako Henryka Krzywonos, byłam bardzo przestraszona - wspomina Dorota Wellman. Jak jednak przyznaje, pomógł jej wrodzony dystans do siebie, który tak bardzo lubią widzowie jej programów.

Zdjęcia na temat: wellman jako krzywonos
Wideo na temat: wellman jako krzywonos
 • Wellman jako Krzywonos w filmie "Wałęsa"

  Ekipa pracująca przy filmie "Wałęsa" Andrzeja Wajdy kończy zdjęcia. W piątek 29 czerwca padnie ostatni klaps. W Stoczni Gdańskiej pracowano nad sceną zakończenia strajku. Wystąpiła w niej Dorota Wellman, która wcieliła się w rolę Henryki Krzywonos.

Dyskusje na temat: wellman jako krzywonos
 • Re: Dziennikarze-aktorzy. Jakie role mają na koncie?

  Dorota Welamann , znana niektórym z roli Henryki Krzywonos, ''dzielnej tramwajarki'', która obaliła komune razem z Bolesławem Wałęsa. Prawda jest taka, że jedyne , co obaliła Krzywonos, to 0,7(...) aktorstwa rózwniez w duzej ilości reklam Lidla, którymi to reklamami katowano nas przez kilka miesięcy. Natomiast, zupełnie niezauwazlnie przeszła rola zycia Doroty Wellman. W filmie dokumentalnym zagrała

 • Re: Dziennikarze-aktorzy. Jakie role mają na koncie?

  Dorota Welamann , znana niektórym z roli Henryki Krzywonos, ''dzielnej tramwajarki'', która obaliła koune razem z Bolesławem Wałęsa. Prawda jest taka, że jedyne , co obaliła Krzywonos, to 0,7(...) aktorstwa rózwniez w duzej ilości reklam Lidla, którymi to reklamami katowano nas przez kilka miesięcy. Natomiast, zupełnie niezauwazlnie przeszła rola zycia Doroty Wellman. W filmie dokumentalnym zagrała