• Informacje na temat:

  wende

Artykuły na temat: wende
 • Kim jest "Wendy"?

  "Wendy" - tak właśnie znajomi i przyjaciele nazywają Annę Wendzikowską. To również nazwa stworzonej przez nią kolekcji bransoletek.

 • Wilson Phillips: Wendy mamą!

  Wendy Wilson, jedna z trzech wokalistek amerykańskiej grupy Wilson Phillips, po raz drugi została mamą. Pod koniec września urodziła córkę Beau.

 • Kolejna animacja Disneya doczeka się fabularnej wersji

  Poznaliśmy obsadę filmu fabularnego "Peter Pan & Wendy". Jak informuje portal "Variety", w rolę Wendy wcieli się Ever Anderson, a jako Piotrusia Pana zobaczymy Alexandra Molony'ego. Film wyreżyseruje twórca animacji "Mój przyjaciel smok" David Lowery.

 • Amerykańska pisarka apeluje o przyznawanie Oscarów grającym w filmach psom

  Psy mogą być takimi samymi gwiazdami jak ludzie - stwierdza amerykańska dziennikarka i pisarka Wendy Mitchell, która wydała właśnie książkę o najsłynniejszych czworonogach w historii amerykańskiego kina. Dlatego apeluje się do członków akademii filmowych o przyznawanie Oscarów i nagród Bafta w kategorii "najlepszy zwierzęcy aktor".

 • Kolejny erotyczny thriller

  Holenderski reżyser Paul Verhoeven przymierza się do realizacji erotycznego thrillera na podstawie scenariusza Wendy Miller. Czyżby kolejny "Nagi instynkt"?

 • Powalona głosem Mietka

  Mieczysław Szcześniak powraca z nowym albumem. Tym razem będziemy mogli usłyszeć efekty współpracy polskiego wokalisty z amerykańską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów Wendy Waldman.

 • 68-letnia gwiazda zapewnia: "Jestem zdrowa"

  Amerykańska wokalistka Aretha Franklin zaskoczyła telewidzów programu "The Wendy Williams Show", gdy w środę (12 stycznia) zadzwoniła do prowadzącej i opowiedziała o przebytej niedawno operacji.

 • Kolejna kobieta oskarża Dustina Hoffmana

  Pisarka i producentka Wendy Riss Gatsiounis oskarżyła Dustina Hoffmana o złożenie jej niemoralnej propozycji. Do zdarzenia miało dojść w 1991 roku. Przypomnijmy, że dzień wcześniej aktor został zmuszony do oficjalnego przeproszenia innej pisarki, Anna Graham Hunter, która stwierdziła, że gwiazdor molestował ją seksualnie podczas pracy na planie "Śmierci komiwojażera".

 • Sharon Maguire dostarcza pocztę

  Reżyserka przeboju "Dziennik Bridget Jones" przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu. Będzie to najprawdopodobniej adaptacja romantycznej komedii "Mail", autorstwa dramatopisarki Mameve Medwed. Nad scenariuszem pracuje Wendy Wasserstein ("The Object of My Affection").

 • Dogma wraca

  Dwaj uznani duńscy filmowcy, Lars von Trier i Thomas Vinterberg, po raz kolejny połączą swe siły. Twórcy Dogmy będą wspólnie pracować nad filmem "Dear Wendy". Scenariusz opowieści napisał autor obrazu "Tańcząc w ciemnościach" , a na fotelu reżysera historii zasiądzie pomysłodawca filmu "Festen".

Zdjęcia na temat: wende
Wideo na temat: wende
 • Netflix: Zwiastun serialu "Ozark"

  "Ozark" to serial z Jasonem Batemanem i Laurą Linney w rolach głównych. Byrde’owie, Marty (Bateman), Wendy (Linney) i ich dzieci, Charlotte (Sofia Hublitz) oraz Jonah (Skylar Gaertner) to przykładna amerykańska rodzina. Niestety, jest to tylko iluzja.W rzeczywistości Marty jest szefem operacji prania pieniędzy meksykańskiego kartelu narkotykowego.

 • "Notorious": Jego śledztwo, jej historia

  Zwiastun nowego serialu stacji ABC "Notorious". Fabuła serialu powstała na podstawie losów prawnika Marka Geragosa i producentki telewizyjnej Wendy Walker. Twórcy chcą spojrzeć na niebezpieczną relację pomiędzy procesem karnym a jego medialną prezentacją. Główne role zagrają: Piper Perabo, Daniel Sunjata, Sepideh Moafi, Kate Jennings Grant, J. August Richards.