• Informacje na temat:

  wendzikowska z mama

Artykuły na temat: wendzikowska z mama
 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • Anna Wendzikowska wspomina wakacyjne wybryki

  ...​Na pierwsze wakacje bez opiekuna Anna Wendzikowska wyjechała w wieku 15 lat. Spędziła wówczas z koleżankami tydzień nad polskim morzem. Gwiazda twierdzi, że wspominając własne wybryki z tamtego czasu, nie wie, czy wyśle swoją nastoletnią córkę na samodzielne wakacje.

 • Wendzikowska kibicuje DiCaprio

  Wendzikowska : - Nigdy nie marzyłam, by robić to, co robię, bo nie wiedziałam nawet, że taka praca istnieje. Pewnie gdybym wiedziała, to marzyłabym o niej, bo łączy całą gamę moich różnych umiejętności(...) na wywiad, to biorę kamerę, by zarejestrować, co dzieje się przy okazji. Myślę, że to jest najciekawsze. Anna Wendzikowska (ur. 1981) - prezenterka telewizyjna i aktorka. Jako korespondentka "Dzień...

 • Anna Wendzikowska: O niej się mówi

  Już niebawem aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska powróci na ekrany ze swoim programem "O tym się mówi".

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • Anna Wendzikowska u boku Jima Carreya

  Anna Wendzikowska zakończyła pracę na planie amerykańskiego thrillera "True Crimes". Dziennikarka zagrała u boku hollywoodzkich gwiazd - Jima Carreya i Charlotte Gainsbourg. Twierdzi, że było to bardzo ciekawe i zupełnie niestresujące doświadczenie. Zapewnia też, że chętnie ponownie pojawiłaby się na planie filmowym, choć jej głównym zajęciem jest dziennikarstwo.

 • Anna Wendzikowska: Poród za 2 miesiące, już szuka niani

  Anna Wendzikowska nie planuje długiej przerwy w pracy po urodzeniu dziecka. Mimo że od porodu dzielą ją jeszcze dwa miesiące, już dziś szuka niani dla swojej córeczki.

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Marczuk: Mam serce do tańca

  ..., Jagna Marczułajtis w parze z Krzysztofem Hulbojem, Zbigniew Urbański w parze z Izabelą Janachowską, Anna Wendzikowska w parze z Michałem Stukanem Kazimierz Mazur w parze z Bianką Żubrowską...

 • Gwiazdy na premierze filmu o Jaśku Meli

  Małgorzata Rozenek, Magdalena Mołek, Anna Wendzikowska oraz aktorzy Magdalena Walach i Bartłomiej Topa przybyli w środę na premierę filmu "Mój biegun". Obraz opowiada historię Jana Meli, który wraz z rodzicami również obecny był w warszawskim kinie.

Zdjęcia na temat: wendzikowska z mama
Wideo na temat: wendzikowska z mama
 • Wendzikowska zabrała 6-miesięczną córkę w podróż po Europie

  Anna Wendzikowska została mamą w styczniu 2015 roku. Dziennikarka dość szybko wróciła do obowiązków zawodowych i jak sama twierdzi, w jej przypadku łączenie pracy z macierzyństwem nie jest bardzo(...) i w dużym stopniu regulować swój czas pracy – mówi Anna Wendzikowska.

 • Anna Wendzikowska: Nie pokazuję twarzy mojej córki, bo nie chcę robić sensacji

  Anna Wendzikowska została mamą w styczniu tego roku. Urodziła wówczas córkę, której dała na imię Kornelia. Mimo że ciąża i poród gwiazdy TVN wzbudzały ogromne zainteresowanie mediów, Wendzikowska nie(...) takiej wielkiej sensacji. Myślę, że to po prostu w pewnym momencie jakoś musi się stać naturalnie – mówi Anna Wendzikowska.

Dyskusje na temat: wendzikowska z mama