• Informacje na temat:

  weronika anna chajzer

Artykuły na temat: weronika anna chajzer
 • Chajzer w "Tańcu z gwiazdami"

  ...programu "Taniec z gwiazdami". W programie zatańczą także Grazyna Wolszczak, Marek Kościkiewicz, Anna Mucha i Weronika Rosati. Podobno trwają rozmowy z Kasią Kowalską i Moniką Mrozowską.(...)W programie, który emituje stacja TVN, udział weźmie Zygmunt Chajzer, znany z prowadzenia programów radio wych (np. "Lato z Radiem") i telewizyjnych, głównie w Polsacie (m.in. "Grasz czy nie grasz...

 • Weronika Rosati już nie zatańczy!

  Anna Mucha i Rafał Maserak znowu byli najlepsi na parkiecie. W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" zdobyli najwięcej głosów zarówno od jurorów, jak i od widzów. Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Weronika Rosati z Krzysztofem Hulbojem.

 • Zygmunt Chajzer na wyborach Miss Polski

  Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Mucha zatańczy z Maserakiem!

  Anna Mucha w duecie z Rafałem Maserakiem - to najgorętsza konfiguracja 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Dziś poznaliśmy wszystkie pary tanecznego show TVN-u.

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • Dużo niespodzianek w "Tańcu z gwiazdami"

  .... głosów od widzów Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj - 22 punkty, 7.30 proc. Anna Mucha i Rafał Maserak - 40 punktów, 22.66 proc. Michał Kwiatkowski i Janja Lesar - 31 punktów, 3.33 proc. Zygmunt(...) w poprzednim programie zobaczyliśmy popisy taneczne 11. par, które tym razem zaprezentowały tango i jive'a. Niekwestionowanymi triumfatorkami odcinka były Anna Mucha i Natasza Urbańska. Ta pierwsza...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  ...pierwszym, w którym nie chodziło o żadne spektakularne umiejętności zaproszonych sław. Na planie pojawiły się m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Weronika Rosati, Anna Dereszowska i Joanna Liszowska(...). O atmosferę dbał gospodarz wspomnieniowego show - Zygmunt Chajzer. Od 2001 r. przez pięć lat TVP 2 serwowała widzom wieczory wypełnione jazzowo-discopolowym zaśpiewem Rudiego Schubertha. Gospodarz...