• Informacje na temat:

  weronika dała

Artykuły na temat: weronika dała
 • Weronika Rosati: Włoski i szpagat

  W środowy wieczór, podczas relacji na żywo na Instagramie, Weronika Rosati opowiedziała fanom o kulisach pracy na planie serialu "Zawsze warto". Zdradziła, że musiała zimą pływać w basenie na świeżym powietrzu i że Julia Wieniawa rozśmieszała ją podczas kręcenia poważnych scen. Aktorka powiedziała też, co robi podczas kwarantanny i w jakim języku mówi jej córeczka Elizabeth.

 • Weronika Rosati: Kwarantanna? Cudowny czas z córeczką

  ..."Staram się codziennie czytać, rozwijać intelektualnie i duchowo. Zależy mi, żeby ta kwarantanna była czasem, który sensownie wykorzystam" - mówi w rozmowie z PAP Life Weronika Rosati. Aktorka zdradza też, jakie wartości chciałaby przekazać swojej córce Elizabeth, mówi o planach, które pokrzyżowała pandemia oraz o tym, co zrobi, gdy skończy się czas izolacji.

 • Weronika Rosati: Mam swój świat

  ...- Zależy mi na tym, żeby wierzyli we mnie ludzie, którzy widzieli moją pracę (...) Jeśli ktoś sugeruje się tylko tym, co piszą plotkarskie portale, to jego opinia jest dla mnIe nieobiektywna i nieuczciwa - mówi Weronika Rosati, którą możemy obecnie oglądać w amerykańskim serialu "Luck".

 • Weronika Książkiewicz: Marzy mi się rola w Marvelu!

  Po pamiętnej kreacji w komedii romantycznej "Planeta Singli", Weronika Książkiewicz powraca w nowym filmie reżysera Sama Akiny "Mayday". W adaptacji teatralnego przeboju wciela się w jedną z dwóch żon Piotra Adamczyka. Za co gwiazda pokochała komedie? - Nam, aktorom, sprawia to ogromną radość, że możemy oderwać widzów od ich codziennych zmartwień - przekonuje. W rozmowie zdradza, że marzy o roli...

 • Weronika Mars powraca w wielkim stylu

  ...w serialu "Weronika Mars", zdałam sobie sprawę z tego, że dla wielu młodych ludzi szkoła to bardzo trudny okres w życiu. Bell przez trzy sezony (2004-2007) wcielała się w nastolatkę prowadzącą wspólnie(...) zagrania głównej roli w serialu "Weronika Mars". - Rola Gracie bardzo wiele mi dała, jeśli chodzi o warsztat - wspomina Bell. - Nie poszłam dalej tą ścieżką, czego zdarza mi się żałować. Mam na myśli...

 • Przemyślane zakupy Weroniki Rosati

  Weronika Rosati twierdzi, że do zakupów odzieżowych podchodzi strategicznie. Woli kupić mniej ubrań, ale za to lepszej jakości. Często czeka również na sezonowe przeceny.

 • Weronika Rosati: Pracuję i żyję w Polsce

  ...- Mimo iż od czasu do czasu biorę udział w produkcjach zagranicznych, to pracuję i żyję w Polsce. I chciałabym, żeby tak było - deklaruje Weronika Rosati.

 • Weronika Książkiewicz: Czas na czarny charakter

  Weronika Książkiewicz marzy o tym, by zagrać w rosyjskiej produkcji. Ale na razie zaszyła się w kuchni, gdzie kręci serial TVN „Na noże”. Czy ostra jak brzytwa szefowa restauracji przypadnie widzom do gustu?

 • Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.

 • Weronika Książkiewicz: Jesteś taka ładna, pewnych ról nie zagrasz

  Zdając do szkoły teatralnej, słyszała: "Jesteś taka ładna, pewnych ról nigdy nie zagrasz". - Na razie nie mam w dorobku wachlarza różnorodnych ról, jednak myślę, że wszystko przyjdzie z czasem - mówi Weronika Książkiewcz, którą we wrześniu zobaczymy w nowym serialu TVN "Na noże".

Zdjęcia na temat: weronika dała
Wideo na temat: weronika dała
 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  Zasłużona aktorka i działaczka społeczna gościła w programie „Demakijaż”. Weronika Rosati żyje między Polską a Ameryką. Harmonijnie łączy zawodowe obowiązki z opieką nad ukochaną córeczką. W życiu najczęściej robi to, co podpowiada serce. Czy trudno jej utrzymywać relacje w blasku fleszy? Jak udało jej się wyjść z toksycznego związku? Weronika Rosati od zawsze marzyła o aktorstwie. Pierwsze

 • "M jak miłość": Odcinek 1386.

  Markowi, by na rok wyjechał razem z nią i chłopcami do Dublina. Kisielowa podejrzewa, że nowa ekspedientka, którą zatrudniła w sklepie - Weronika - ma romans. Janek, załamany po utracie Uli, wyrzuca wszystkie związane z nią pamiątki - nawet pierścionek zaręczynowy. A jego matka próbuje namówić Mostowiakównę, by dała jej synowi drugą szansę.

 • "M jak miłość": Odcinek 1349.

  , która dała mu życie. W pracy młody policjant próbuje unikać zalotów nowej koleżanki Soni która chce umówić się z nim w klubie.

Dyskusje na temat: weronika dała
 • Re: "M jak miłość": Weronika Rosati słono płaci za szczerość

  A za co mu w zęby dać? Nawet nie wiesz czy to co bredzi ta rozpuszczona ciotka Weronka to prawda. Liczyła że facet będzie zaszczycony że mu dała i że go na dziecko złapie. Uraził jej dumę że jednak jej nie chciał, a tak liczyła na pełną rodzinę z żonatym facetem...

 • Re: "Na Wspólnej": Tosia molestowana!

  U nas wielka rzesza dziecięcych aktorów jest podzielona na dwie grupy - pierwsza to dzieci którym natura dała talent aktorski i świetnie sobie radzą przed kamerą. Druga - to dzieci z niskim potencjałem aktorskim ale to dzieci rodziców którzy mają wtyki w branży filmowo-telewizyjnej. Do pierwszej grupy należy kilka dzieci, do drugiej tłum dzieci. Z drugiej grupy pochodzi ta Tosia - zero talentu

 • Re: Cezary i Żaneta Pazurowie: Do dziś czuje zadrę w sercu

  Nigdy nie lubiłam Pazury. W jego wynurzenia uwierzę nie wcześniej nim wypowiedzą się jego byłe żony. Z tego co wiem Weronika Marczuk też nie była z nim szczęśliwa. Ne wierzę też w alkoholizm jego(...) prawdopodobnie rozpiła się przy nim. A Weronice nie może wybaczyć tego, że dała sobie radę bez niego i niekoniecznie chciała być jego gosposią, z którą się ożenił, bo tak wypadło taniej niż zatrudniać obcą

 • Re: "Na Wspólnej": Czas na nową miłość?

  SPOILER A jednak Weronika miała rację co do związku Agnieszki i Darka.Niby taka dojrzała i inteligentna kobieta a dała sie omotać aplikantowi,który oczywiście liczy jedynie na przejęcie kancelarii..Szkoda,że jego uczucia nie były szczere,mogliby inaczej poprowadzić ten wątek..

 • Re: Weronika Rosati ma powód do dumy. Dlaczego?

  Myślałem że ma powód do dumy, bo pierwszy raz komuś nie dała, a tu muka, bo musiała dać nie jednemu za tą nagrodę.

 • Re: "B*tches!"

  Ciekawy filmik. A ja odnalazłam sens życia. Odkąd przeczytałam MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY bardzo się zmieniłam pod wpływem rad. Rozpoczęłam jakby nowy rozdział w życiu.Zakochałam się i jestem kochana. Ta książka tak wiele mi dała.

 • Re: "Zdradziłam Cię"!

  Najśmieszniejsze jest to, że Weronika teraz oczekuje pomocy od Adama. Ciekawe jak to sobie wyobraża dwóch tatusiów będzie na zmianę odbierało Antosię ze szkoły i pomagało ciężarnej w prowadzeniu domu. Nic dziwnego że Adam nie wytrzymał, zwłaszcza że sam nie może mieć dzieci, a Weronika zdradziła Go ze swoim eks .To była podłość. Szkoda bo tworzyli zgraną parę, fajny był zwłaszcza wątek ze