• Informacje na temat:

  weronika ksiązkiewicz kręgosłup

Artykuły na temat: weronika ksiązkiewicz kręgosłup
 • ​"Lepsza połowa": Weronika Książkiewicz przeżyła koszmar

  Weronika Książkiewicz, którą oglądamy właśnie jako Anię w nowym serialu TVP2 "Lepsza połowa", przed laty usłyszała coś, co wydało się jej... wyrokiem śmierci.

 • Książkiewicz ma chory kręgosłup?

  Tabloidy zastąpią polską służbę zdrowia? "Fakt" doniósł dzisiaj, że wie, co dolega Weronice Książkiewicz. Jak się okazuje, jeszcze przed samą zainteresowaną i lekarzami.

 • Okrutna choroba zmieniła życie Weroniki Książkiewicz! Już nic nie jest jak dawniej!

  Dziś Weronika Książkiewicz (38 l.) wie, jak ważna w życiu jest rodzina i wiara. Kilka lat temu zachorowała na nowotwór, który wywrócił jej życie do góry nogami. Choroba sprawiła, że przewartościowała pewne sprawy i postanowiła na nowo ustalić priorytety.

 • Książkiewicz zostanie mamą

  Przeżyła ciężkie chwile, przeszła poważną operację kręgosłupa. Dziś szczęście się do niej uśmiecha. Weronika Książkiewicz spodziewa się dziecka.

 • Weronika Książkiewicz odsłoniła plecy. Nie zamierza tego ukrywać!

  Weronika Książkiewicz (37 l.) daje przykład, że nie należy mieć kompleksów. Zwłaszcza na punkcie tego, na co nie mamy większego wpływu. Aktorka miała poważne problemy z kręgosłupem i przeszła operację, po której pozostała jej dość widoczna blizna. Jednak Weronika wcale nie zamierza jej ukrywać, wręcz przeciwnie. Ostatnio pojawiła się na premierze filmowej w sukience z odkrytymi plecami.

 • Książkiewicz już po operacji

  Weronika Książkiewicz jest już po operacji na otwartym kręgosłupie - informuje "Fakt". Groźny uraz wykluczył aktorkę z udziału w "Tańcu z gwiazdami".

 • Weronika Książkiewicz po ciężkiej chorobie nawróciła się

  Tutaj, na ziemi, jesteśmy w drodze. Stwórca daje nam możliwości, abyśmy rozwinęli duszę, czegoś się nauczyli - powiedziała ostatnio Weronika Książkiewicz (35 l.). Takie wyznanie może zaskakiwać, bo aktorka nie kojarzy się z przywiązaniem do tradycyjnych wartości i spraw duchowych. Raczej sprawiała wrażenie osoby, która umie cieszyć się życiem "tu i teraz".

 • Wróciła w wielkim stylu

  Po urodzeniu synka i rozstaniu z jego ojcem Weronika Książkiewicz zaszyła się w rodzinnym Poznaniu. To mógł być koniec jej kariery. Ale ona... rozkwita!

 • Weronika Książkiewicz zaręczona?

  ..., że związek pary się nie rozpadł. Ich uczucie umocniło się, gdy Weronika wylądowała w szpitalu z poważnym schorzeniem kręgosłupa. Przeszła ryzykowną operację. W trudnych chwilach był przy niej(...) Weronika nosi już pierścionek zaręczynowy?

 • Rozpoczyna się taneczna walka!

  W dziewiątej serii "Tańca z gwiazdami" miało być mniej par. Po pierwszym odcinku okazało się, że będzie jeszcze mniej. W niedzielę, 15 marca zobaczymy 11 gwiazd, które zaprezentują się w rumbie i quickstepie.

Zdjęcia na temat: weronika ksiązkiewicz kręgosłup