• Informacje na temat:

  weronika m

Artykuły na temat: weronika m
 • ​"Lepsza połowa": Weronika Książkiewicz przeżyła koszmar

  Weronika Książkiewicz, którą oglądamy właśnie jako Anię w nowym serialu TVP2 "Lepsza połowa", przed laty usłyszała coś, co wydało się jej... wyrokiem śmierci.

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała.

 • "Na Wspólnej": Napastnik strzela do Weroniki!

  Weronika jest przerażona - policyjna obstawa alarmuje, że ktoś usiłuje się dostać do jej kancelarii! Na szczęście okazuje się, że to Robert... Uspokojeni policjanci nie zwracają uwagi na dostarczyciela pizzy, który wchodzi do kancelarii. Mężczyzna wyciąga broń i strzela do Roztockiej i Tadeusiaka! Sandra zaprasza przyjaciół na swój koncert z nowym partnerem, Patrykiem. Podczas niego...

 • Weronika Książkiewicz uczy się włoskiego do roli w filmie

  Weronika Książkiewicz ("Mała Moskwa", "Dzień dobry, kocham cię", "Na krawędzi") pracuje nad nowym projektem filmowym. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że jest to dla niej duże wyzwanie. Do nowej roli zaczęła się intensywnie uczyć języka włoskiego.

 • Weronika Książkiewicz nadal rozdzielona z partnerem

  Rozłąka jest dla miłości tym, czym wiatr dla ognia: małą ugasi, a dużą roznieci do szaleństwa. Z taką opinią pisarzy zgadza się z pewnością Weronika Książkiewicz (39 l.), która postanowiła podzielić(...), z którym ma ukochanego syna, Borysa (10 l.). Ta relacja zakończyła się jeszcze przed narodzinami chłopca. Potem Weronika nie miała czasu na randki, godząc opiekę nad małym dzieckiem z pracą. Kilka...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Weronika Marczuk urodziła! Znamy płeć i imię!

  ...48-letnia jurorka "You can dance" i była żona Czarka Pazury mamą została w piątek 17 stycznia. Jej pociecha przyszła na świat w Instytucie Matki i Dziecka przy ulicy Kasprzaka w Warszawie i ważyła prawie 3,2 kg. Panie czują się dobrze. Dziewczynka nosi imię Anna. "Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą silną kobietą, Córeczko" - napisała Weronika Marczuk. "Ogromne...

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Wielkie poruszenie w życiu Weroniki Rosati! Decyzja sądu zaskoczyła aktorkę

  Weronika Rosati (36 l.) nie będzie zadowolona z postanowienia warszawskiego sądu. Chodzi o jej byłego partnera!

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

Zdjęcia na temat: weronika m
 • Weronika Książkiewicz
 • Weronika Książkiewicz
 • Weronika Książkiewicz
Wideo na temat: weronika m
 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  Zasłużona aktorka i działaczka społeczna gościła w programie „Demakijaż”. Weronika Rosati żyje między Polską a Ameryką. Harmonijnie łączy zawodowe obowiązki z opieką nad ukochaną córeczką. W życiu najczęściej robi to, co podpowiada serce. Czy trudno jej utrzymywać relacje w blasku fleszy? Jak udało jej się wyjść z toksycznego związku? Weronika Rosati od zawsze marzyła o aktorstwie. Pierwsze

 • Weronika Piątek o Polsce: brakuje tolerancji!

  Weronika Piątek z "Fame czy Shame" podczas rozmowy zdradziła, jakie różnice widzi pomiędzy Islandią a Polską. Zobaczcie nagranie!

 • "Zawsze warto": Weronika Rosati o Marcie

  Marta (Weronika Rosati) Jest 34-letnią, dobrze sytuowaną i świetnie wykształconą prawniczką. Nowy piękny dom, wyjazdy za granicę, przystojny mąż - to wszystko już ma. Mimo że jej życie mogłoby przypominać bajkę, przed nią wiele rozczarowań, które okażą się jednak potrzebne, gdyż pozwolą jej otworzyć się na nowe.

Dyskusje na temat: weronika m