• Informacje na temat:

  weronika rosati po wypadku

Artykuły na temat: weronika rosati po wypadku
 • Weronika Rosati: Mama jest moją przyjaciółką

  Niebawem Weronika i Teresa Rosati pojawią się gościnnie w "Project Runway". Potem aktorka wraz z ukochanym, Piotrem Adamczykiem, ma zaplanowany wyjazd do USA.

 • Weroniki Rosati sposoby na perfekcyjny wygląd

  Mała czarna, czerwone paznokcie, mocno podkreślone oczy i rozpuszczone, pofalowane włosy - taką Weronikę Rosati kojarzymy z czerwonych dywanów. O swoich sposobach na perfekcyjny wygląd aktorka opowiada w jednym z wywiadów.

 • Rosati: W szpitalu zamiast w sądzie

  Weronika Rosati nie pojawiła się na procesie sądowym dotyczącym sprawy związanej z książką Andrzeja Żuławskiego "Nocnik". Jej prawnicy poinformowali, że artystka znalazła się w szpitalu. Powodem jest uraz nogi, którego doznała we wrześniowym wypadku samochodowym.

 • Rosati wraca do zdrowia i pisze książkę

  Weronika Rosati, która ponad pół roku temu złamała nogę w wypadku samochodowym, opowiedziała przed kamerami "Dzień Dobry TVN" o swym obecnym stanie zdrowia oraz planach na najbliższą przyszłość.

 • Dorociński i Rosati w zagranicznych hitach

  Dwie europejskie produkcje z polskimi aktorami można oglądać od piątku na ekranach kin. O ile w "Kobiecie, która pragnęła mężczyzny" Marcin Dorociński gra pierwszoplanową rolę, o tyle kreacja Weroniki Rosati w "Spisku" jest już wybitnie epizodyczna,

 • Amerykanie znów kręcą w Łodzi

  ..., który już podpisał kontrakt, oraz prawdopodobnie Weronika Rosati.

 • Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu "Zawsze warto"

  Podczas kręcenia jednej ze scen na planie serialu "Zawsze warto" doszło do wypadku. W scenie brała udział Julia Wieniawa i Mariusz Bonaszewski.

 • Wypadek na planie serialu "Strażacy"

  Kilka miesięcy temu doszło do tragicznego wypadku na warszawskiej Pradze. Rozpędzony tramwaj uderzył w przejeżdżające przez tory auto. Kobieta, która siedziała za kierownicą, została uwięziona w zmiażdżonym samochodzie. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli o jej życie. Ranną uratował w końcu... Maciej Zakościelny!

 • Szlachetna naiwność

  .... Jeśli to dla Was za mało, to braku większej dawki adrenaliny nie zrekompensują Wam spoglądające z polskiej wersji plakatu Sharon Stone i Weronika Rosati. Ta pierwsza, rozbrojona przez wiek eks-seksbomba(...) sądowe; ograniczę się tylko do stwierdzenia, że w jej wypadku sformułowanie "mistrz drugiego planu" nabiera nowego sensu. I taki właśnie jest "Spisek" - ulepiony z półproduktów. Jednak naiwność, z jaką...

 • Co rajcuje Maćka Musiała?

  ...aktor, którego niedługo będziemy mogli również zobaczyć na dużym ekranie w filmie "Mój biegun", gdzie wcielił się w postać Jana Meli - nastolatka, który mimo poważnego wypadku, zdobył z Markiem(...) - reklamuje animację polski dystrybutor. Obok Musiała w polskiej wersji językowej usłyszymy również Weronikę Rosati i Annę Dereszowską. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz...

Wideo na temat: weronika rosati po wypadku
 • Weronika Rosati znowu narzeka na problemy z nogą! Co na to Adamczyk?

  Weronika Rosati (31 l.) na kanapie w "Dzień Dobry TVN" po raz kolejny postanowiła przypomnieć o swoim wypadku samochodowym, który wyeliminował ją na jakiś czas z pracy. Co prawda aktorka nie obwinia wprost swojego byłego narzeczonego, Piotra Adamczyka, który był jego sprawcą. Jednak w jej głosie da się wyczuć nutkę rozgoryczenia. Zgadzacie się z nami? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Teresa Rosati o wypadku Weroniki: Byłam przerażona!

  Teresa Rosati opowiedziała o tym, co czuła, gdy dowiedziała się o wypadku jej córki z kochankiem, Piotrem Adamczykiem. Początkowo była tym przerażona, ale na szczęście ze zdrowiem ukochanej pociechy jest coraz lepiej. Zatroskana mama była nawet bliska odwołania swojego najnowszego pokazu, ale nie pozwalały jej na to umowy. Zapewnia jednak, że niemal cały czas była myślami z Weroniką. No czasem