• Informacje na temat:

  wes craven

Artykuły na temat: wes craven
 • Zmarł Wes Craven, mistrz horroru

  Wes Craven, reżyser, scenarzysta i producent filmowy ("Krzyk") zmarł w niedzielę, 30 sierpnia. Miał 76 lat.

 • "Coś za mną chodzi": Zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach

  Chcecie dożyć napisów końcowych, zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach - radził nastolatkom Wes Craven. Na nic zdały się słowa Mistrza. Dwie dekady od premiery "Krzyku" młodzież w horrorach to wciąż gatunek... skazany na wyginięcie. Wchodzący na ekrany w piątek 13 marca "Coś za mną chodzi" wkrótce dopisze w tym temacie nowy, krwawy rozdział.

 • 18-letnia Polka podbije Hollywood?

  ...postać w kręgach wielbicieli horroru, Wes Craven. Amerykańska premiera filmu odbyła się 8 października. Zobacz zwiastun filmu "My soul to take":

 • Wes Craven znowu straszy

  Wes Craven zajmie się produkcją horroru "The Waiting". Twórca kultowej serii "Krzyk" ujawnił, że obraz ma być połączeniem głośnych filmów z lat 70. - "Nie oglądaj się teraz" Nicolasa Roega i "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego .

 • Dziewczyna gangstera zostanie agentką FBI!

  Aktorka znana z roli dziewczyny Jimmy'ego Darmody'ego (granego przez Michaela Pitta) w "Zakazanym imperium" dołączy do ekipy "Fringe" w finałowym odcinku "The Day We Died". Mogliśmy też zobaczyć ją w roli Fang, w horrorze "Zbaw mnie ode złego", którego reżyserem jest twórca serii "Koszmar z ulicy Wiązów", Wes Craven. Meade pojawiła się także dwukrotnie w serialu "Prawo i bezprawie" ("Law & Order...

 • Wes Craven producentem

  Wes Craven ( "Krzyk" , "Krzyk 2" ), weteran filmowego horroru i autor pokazywanego od niedawna na polskich ekranach filmu "Red Eye" , będzie producentem thrillera "Home", który wyreżyseruje Adam Alleca. To opowieść o mężczyźnie, który po wyjściu z więzienia pozostaje pod kontrolną obserwacją.

 • Wes Craven pomaga

  Jak już informowaliśmy, powstaje film w którym spotkają się dwaj kultowi bohaterowie horrorów - Freddy Krueger i Jason Vorhees. Nad filmem "Freddy vs Jason" ma pracować Stephen Norrington ("Blade - wieczny łowca"). Ostatnio poinformowano, iż w pracach nad filmem najprawdopodobniej pomoże Wes Craven, twórca "Koszmaru z ulicy Wiązów", pierwszego filmu w którym pojawił się Freddy Krueger.

 • Wes Craven o oszustach

  Wes Craven ("Koszmar z ulicy Wiązów", seria "Krzyk" ) przygotowuje się do realizacji nowego projektu "Wild Card". Mistrz filmowego strachu będzie nie tylko reżyserem filmu, pracuje także nad ostateczną wersją scenariusza.

 • Wes Craven znowu przeraża

  Wes Craven i Kevin Williamson, duet dzięki któremu powstała seria horrorów "Krzyk" , ponownie spotkają się na planie filmowym. Twórcy zapowiadają, że ich nowy projekt, thriller "Cursed", co najmniej powtórzy sukces kultowej trylogii.

 • Romantyczny Wes Craven

  Wes Creven (seria "Krzyk" , "Wampir w Brooklynie" ), specjalista od horrorów, zamierza zrealizować pierwszą w swej karierze... komedię romantyczną. Reżyser oraz jego wspólniczka Marianne Maddalena zakupili prawa do "romantycznego" scenariusza "Whole New You", autorstwa Jeremy'ego Drysdale'a.

Dyskusje na temat: wes craven