• Informacje na temat:

  wes craven zdjęcia

Artykuły na temat: wes craven zdjęcia
 • Wes Craven znowu przeraża

  Wes Craven i Kevin Williamson, duet dzięki któremu powstała seria horrorów "Krzyk" , ponownie spotkają się na planie filmowym. Twórcy zapowiadają, że ich nowy projekt, thriller "Cursed", co najmniej powtórzy sukces kultowej trylogii.

 • Wes Craven i klątwa wilkołaka?

  Wes Craven, mistrz kina grozy ("Koszmar z ulicy Wiązów", seria "Krzyk" ), ma kłopoty z dokończeniem realizacji swojego najnowszego filmu. Wytwórnia Dimension przerwała, na cztery tygodnie przez planowanym końcem zdjęć, produkcję obrazu "Cursed" - osadzonego we współczesnej scenerii horroru o wilkołaku. Podobno przyczyną takiej decyzji były kłopoty z przygotowaniem efektów specjalnych.

 • Ruszają zdjęcia do "Krzyku 4"

  Studio Dimenson Films udzieliło zielonego światła dla produkcji "Krzyku 4". Zdjęcia do obrazu w reżyserii Wesa Cavena rozpoczną się już na wiosnę. - czytamy w "Variety".

 • Horror w Białym Domu

  Słynny reżyser horrorów Wes Craven ("Koszmar z ulicy Wiązów", "Krzyk") pracuje nad filmem poświęconym byłemu prezydentowi Billowi Clintonowi. Część zdjęć odbyła się w Białym Domu, jeszcze przed upływem kadencji prezydenckiej. Materiał filmowy zostanie zmontowany w godzinny film dokumentalny.

 • "Dr Jekyll i Mr Hyde": wersja Wesa Cravena

  Wes Craven, mistrz filmowego strachu, twórca słynnych horrorów ( "Krzyk" , "Koszmar z ulicy Wiązów", "Wampir z Brooklynu") postanowił po raz kolejny zekranizować powieść Roberta Louisa Stevensona "Dr Jekyll i Mr Hyde". Reżyser zapewnia, że uwspółcześni opowieść i zamieni ją w psychologiczny dreszczowiec.

 • Neve Campbell znowu zagra u Cravena

  Film ma być współczesną opowieścią o wilkołakach, a jego akcja została umieszczozna w Los Angeles. Autorem scenariusza jest Kevin Williamson, z którym Wes Craven współpracował już przy trylogii href(...)" , "Chicago" , "Gangs of New York" ). Zdjęcia rozpoczną się w drugiej połowie tego roku.

 • Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  ...serial o przygodach detektywa. Z kolei film o Swamp Thingu zrealizował w 1982 roku niedawno zmarły mistrz horroru, Wes Craven. Informacje podane przez Latino Review póki co pozostają nieoficjalne. Scenariusz filmu napisał Gulliermo del Toro, który przez długi czas miał także pełnić rolę reżysera. W tym momencie nie wiadomo, kto zastąpi go za kamerą ani kiedy rozpoczną się zdjęcia. 

 • "Krzyk 4": Casting przez... Skype'a

  Siostrzenica Julii Roberts - Emma - otrzymała rolę w najnowszym filmie Wesa Cravena "Krzyk 4" dzięki castingowi... przez Skype'a.

 • Freddy i Jason mają reżysera?

  ...jakości historii swą decyzję o zaangażowaniu w projekt uzależnia także Wes Craven, twórca "Koszmaru z ulicy Wiązów", pierwszego filmu w którym pojawił się Freddy Krueger. Obecnie nad scenariuszem(...)Cały czas trwają prace nad scenariuszem opowieści. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się pod koniec roku w Kanadzie. Ronny Yu ma doświadczenie w realizacji horrorów - spod jego ręki wyszedł między...

 • Wizyta w "Ostatnim domu po lewej"

  ..."), bądź filmów zapomnianych, nie do końca udanych, jak "Wzgórza mają oczy". Ten ostatni przypadek jest o tyle interesujący, że nad produkcją remake'u czuwał reżyser oryginału. Wes Craven, świadomy(...) mają oczy" (2006) Alexandra Aja. Zaczęło się od Japonii. Amerykańscy spece od blockbusterów spostrzegli komercyjny potencjał filmów grozy z Kraju Kwitnącej Wiśni, rozpoczęli więc inwestować w swoje...