• Informacje na temat:

  wesele ksiecia

Artykuły na temat: wesele ksiecia
 • Królewskie wesele twórcy "Priscilli"

  Film przedstawi katastrofalną uroczystość ślubną, która miała być australijską odpowiedzią na wesele księcia Karola i lady Diany Spencer. W bardzo okazałej oprawie mieli się pobrać bliskowschodni książę i dama ze śmietanki towarzyskiej Sydney. Komedia Elliotta pokaże, jak impreza, zamiast olśnić świat swoją okazałością, staje się jednym ciągiem katastrof. Film zostanie nakręcony dla WT2, oddziału...

 • Jamelia: Ciasto od księcia

  Nietypową przesyłkę otrzymała ostatnio Jamelia. Ciemnoskóra wokalistka z Wielkiej Brytanii dostała kawałek owocowego ciasta. Jak się okazało, deser pochodził z niedawnego wesela księcia Karola, brytyjskiego następcy tronu.

 • Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Rihanna wśród gości?

  Ślub księcia Harry’ego i jego wybranki Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Rihanna została zapytana przez jednego z dziennikarzy, czy weźmie udział w tym wielkim wydarzeniu. Jej odpowiedź zaskakuje!

 • Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: Utwór "Stand By Me" dla książęcej pary

  Książę Harry i Meghan Markle są już po ślubie. W trakcie ceremonii chór gospel wykonał dla nich i zgromadzonych w kaplicy św. Jerzego gości utwór "Stand By Me".

 • Chcą zaśpiewać na ślubie księcia Williama

  29 kwietnia 2011 roku odbędzie się ślub księcia Williama i Kate Middleton. Chrapkę na występ dla gwiazdorskiej pary ma brytyjski boysband Westlife.

 • Książę Harry i Meghan Markle wybrali: Elton John zaśpiewa na weselu

  Sir Elton John został wybrany przez księcia Harry'ego i Meghan Markle do zaśpiewania podczas ich wesela.

 • Meghan Markle i książę Harry: W oczekiwaniu na ślub roku

  ...", "Meghan Markle: hollywoodzka księżniczka" oraz "Królewskie wesele". Dokument "Harry - książęce życie" zostanie pokazany w sobotę, 19 maja, na kanale National Geographic. Elegancki dżentelmen(...) przed trudnościami życia na dworze? Jak już wkrótce będzie wyglądać życie młodej brytyjskiej księżniczki? "Królewskie wesele" - premiera w sobotę, 26 maja, na kanale National Geographic. Oczy...

 • Książę Harry i Meghan Markle: Pierwszy taniec do przeboju Whitney Houston

  Do ślubu brytyjskiego arystokraty i byłej aktorki już mniej niż dwa tygodnie. Meghan Markle i książę Harry przygotowania prawdopodobnie mają już za sobą. Teraz czas na dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Brytyjskie media donoszą o tym, jaką piosenkę do pierwszego tańca wybrali narzeczeni.

 • Avicii nie żyje. Książę Karol i księżna Zofia wspominają DJ-a

  ...młodszym dzieckiem panującego Karola XVI. "Dzięki jego niesamowitej muzyce nasze wesele było niezapomniane. Nasze myśli kierujemy teraz w stronę jego rodziny" - kontynuuje książęca para. Karol Filip(...) spoko kolesiu", a ich wesele nazwał "niesamowitym doświadczeniem". Avicii był znany m.in. dzięki takim utworom jak "Hey Brother", "Waiting For Love", "Wake Me Up". Klip do tego ostatniego został...

 • Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Po ujawnieniu historii sprzed kilku lat o tym, jak Elżbieta II brawurowo tańczyła na przyjęciu do utworu "Dancing Queen" grupy ABBA, brytyjscy dziennikarze zaczęli zastanawiać się i przypominać sobie, jakie preferencje muzyczne mają inni członkowie rodziny królewskiej. Oto wyniki poszukiwań.

Zdjęcia na temat: wesele ksiecia