• Informacje na temat:

  wesley snipes

Artykuły na temat: wesley snipes
 • Zagraniczne premiery - "Raport mniejszości" idzie pod nóż

  .... "The Player" "The Player" (z udziałem aktorów takich jak Philip Winchester, Charity Wakefield, Damon Gupton, Wesley Snipes) przedstawia losy Alexa Kane’a, byłego komandosa, którego życie zmienia(...) serii. Serialowi nie pomógł nawet udział Wesleya Snipesa. Biorąc pod uwagę, iż NBC ma już swój wielki tegoroczny hit (w poniedziałek zamówiono kolejne 9. odcinków "Blindspot", co oznacza, że seria...

 • Wesley Snipes negocjuje

  Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Mo' Better Blues", "Kumpel do bicia" ) negocjuje udział w najnowszym filmie Ruperta Wainwrighta, twórcy głośnych "Stygmatów" . Produkcja obrazu zatytułowanego "Godforsaken" ma ruszyć w październiku tego roku.

 • Wesley Snipes za kratkami

  Popularny aktor hollywoodzki Wesley Snipes został skazany na 3 lata więzienia za przestępstwa podatkowe.

 • Wesley Snipes panterą?

  Podczas promocji filmu "Blade II" w Hiszpanii, Wesley Snipes zdradził tytuł projektu, nad którym pracować będzie w przyszłym roku. Aktor powiedział, iż podpisał już kontrakt na udział w filmie "Black Panther".

 • Wesley Snipes chce uciec?

  W trakcie składania apelacji od wyroku związanego z oszustwami podatkowymi, aktor Wesley Snipes ("Detonator") błagał sędziego, by ten zawiesił zakaz wyjazdu ze Stanów Zjednoczonych.

 • Wesley Snipes oszustem podatkowym?

  Aktor Wesley Snipes, znany z wielu filmów akcji (np. "Teoria chaosu" ), został oskarżony we wtorek, 17 października, o oszustwa podatkowe. Zarzucono mu m.in. wyłudzenie prawie 12 milionów dolarów tytułem rzekomo nadpłaconych podatków.

 • Wesley Snipes poddał się

  44-letni amerykański aktor Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Mo' Better Blues", "Kumpel do bicia" ), oskarżony dwa miesiące temu o oszustwa podatkowe, oddał się w piątek, 8 grudnia, w ręce władz. Snipes przyleciał do Orlando na Florydzie swym prywatnym samolotem z Namibii, gdzie kręci kolejny film - poinformował jego rzecznik. Po stawieniu się w sądzie w związku z zarzutami aktor

 • Wesley Snipes traci pamięć

  Wesley Snipes ( "Zasady walki" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagra główną rolę w obrazie science-fiction roboczo zatytułowanym "John Doe", który powstaje dla wytwórni Revolution Studios. Reżyserem opowieści będzie, debiutujący w roli reżysera, scenarzysta Zak Penn ( "Za linią wroga" , "X-MEN 2").

 • Wesley Snipes wychodzi z więzienia

  W grudniu 2010 roku Wesley Snipes został oskarżony i skazany na trzy lata więzienia z powodu oszustw podatkowych. Teraz pojawiła się informacja o jego przedterminowym zwolnieniu.

 • Wesley Snipes u Abla Ferrary

  Wesley Snipes po licznych problemach, między innymi prawnych, próbuje odbudować swoją aktorską karierę. W najbliższym czasie zagra w thrillerze "Game Of Death" w reżyserii Abla Ferrary ("Zły porucznik").

Zdjęcia na temat: wesley snipes
Dyskusje na temat: wesley snipes
 • Re: "The Witcher": Henry Cavill zagra Geralta

  A miałem nadzieję że Wiedźmina zagra Eddie Murphy albo Wesley Snipes...

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  Geralt powinien wyglądać jak Rutger Hauer w "Blade Runner" i walczyć jak Wesley Snipes w "Blade". Wtedy naprawdę byłoby co oglądać.

 • Re: Ci aktorzy siedzieli za kratami!

  Odrobinę więcej rzetelności - Wesley Snipes, podważył zasadność płacenia podatku dochodowego, który wprowadzono tymczasowo. Nie ma rzetelnej wykładni przepisu, który nakazuje płacić taki podatek i jest w zasadzie traktowany jako dobrowolny. IRS (taki amerykanski urząd skarbowy) by uniknąć precedensu i milionów pozwów doprowadził, do aresztowania aktora i skazania na kare więzienia.