• Informacje na temat:

  wesley snipes producent

Artykuły na temat: wesley snipes producent
 • Halucynacje Wesley'a Snipesa

  Wesley Snipes ( "Zasady walki" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagra główną rolę w pełnym akcji dreszczowcu "Nine Lives", który dla firm Millennium Films i Jacobson Co. przygotowuje David Carson. Projekt określany jest jako połączenie wątków znanych z filmów "Drabina Jakubowa" i "Tożsamość Bourne'a" .

 • "Blade 2": Snipes walczy z wampirami

  Jak poinformowali producenci, w sequelu słynnego horroru "Blade. Wieczny łowca", tytułowy bohater, grany przez Wesley'a Snipesa, będzie walczył z genetycznie zmodyfikowanymi wampirami. Zdjęcia do filmu "Blade 2: Bloodhunt" rozpoczną się już niebawem w czeskiej Pradze.

 • "Blade 4" bez Snipesa?

  Być może w czwartej części słynnego horroru "Blade" nie wystąpi jego główny bohater, Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Człowiek demolka" ). Informację tę ujawnił David Goyer, reżyser filmu "Blade: Trinity" i scenarzysta poprzednich opowieści o łowcy wampirów.

 • Parker Posey wysysa krew

  Parker Posey ( "Krzyk 3" , "Ostrożnie z dziewczynami" ) wystąpi w pełnym akcji horrorze "Blade: Trinity". Aktorka, nazywana często "królową kina niezależnego", wcieli się w postać wampirzycy. Produkcja widowiska rozpoczęła się już w kanadyjskim Vancouver.

 • Praga i Hollywood

  W przyszłym roku w Pradze rozpoczną się zdjęcia aż do dwóch amerykańskich superprodukcji. Gregory Hoblit zrealizuje dramat "Hart's War", a Guillermo del Toro drugą część filmu "Blade. Wieczny łowca". Ostatnio do obsady "Hart's War" dołączył Vicellous Shannon ("Huragan", "Freedom Song"). Zagra u boku Bruce'a Willisa i Colina Farrella.

 • Gibson i Banderas w "Niezniszczalnych 3"

  Po tym, jak dowiedzieliśmy się, że Harrison Ford zagra w "Niezniszczalnych 3", producenci filmu ujawnili, że również Mel Gibson i Antonio Banderas pojawią się w kolejnej odsłonie tej przesyconej akcją serii.

 • Lenny Kravitz Philem Lynottem?

  Lenny Kravitz jest kandydatem numer jeden do wcielenia się w postać Phila Lynotta, zmarłego przed 15 laty basisty i wokalisty słynnej brytyjskiej grupy Thin Lizzy. Za amerykańskim muzykiem opowiada się osoba, której głos w kwestii obsady może być ważny - Philomena Lynott, matka Phila.

 • Renny Harlin wkracza do gry

  Renny Harlin ( "Szklana pułapka 2" , "Wyścig" ) prowadzi rozmowy w sprawie nakręcenia komedii akcji "The Killer's Game". Bohaterem tej opowieści jest znużony życiem płatny morderca, który organizuje zamach... na samego siebie. Następnie jednak - pod wpływem informacji, że wkrótce zostanie ojcem - zmienia zdanie i zmuszony jest wspiąć się na wyżyny zawodowych umiejętności, by uniknąć śmierci z rąk kolegów po fachu.

 • "Blade III" w obozie koncentracyjnym?

  Światowa premiera filmu "Blade II" zaplanowana jest na 22 marca, a realizatorzy kultowych opowieści już myślą o trzeciej historii opowiadającej o "wiecznym łowcy". Guillermo del Toro, reżyser drugiego filmu, uchylił rąbka tajemnicy na temat fabuły kolejnej kontynuacji filmu "Blade".

 • Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"

  Sylvester Stallone potwierdził na Twitterze, że Mel Gibson zagra czarny charakter w trzeciej części filmu "Niezniszczalni". Amerykański aktor dał to do zrozumienia słowami: "Mad Max vs. Barney Ross".

Wideo na temat: wesley snipes producent
 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...