• Informacje na temat:

  wesołowski dziewczyny

Artykuły na temat: wesołowski dziewczyny
 • Kuba Wesołowski się zaręczył!

  Jakub Wesołowski, znany z serialu "Czas honoru" i "Komisarz Aleks", lada moment pożegna stan kawalerski. Aktor poprosił niedawno o rękę swoją ukochaną Agnieszkę. Ich ślub to kwestia najbliższych miesięcy!

 • Jak zachowują się mężczyźni?

  ..."Nie każdy mężczyzna chce żyć lekko, łatwo i przyjemnie" - zapewnia Kuba Wesołowski. Magazyn "Show" zadał młodemu aktorowi wiele trudnych pytań.

 • Popularny aktor Kuba Wesołowski, znany szerszej publiczności jako Igor Nowak z serial u "Na Wspólnej", wystąpił w teledysku grupy Queens. W klipie do piosenki "Od A do Zet", który możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL, Wesołowski ląduje w łóżku z... trzema wokalistkami grupy!

 • Nowa miłość Igora z "Na Wspólnej"?

  Igor Nowak (Kuba Wesołowski) będzie miał dosyć życia w ciągłym zawieszeniu. Dlatego postanowi coś w nim zmienić. Spróbuje swoich sił w dziennikarstwie. Czy przy okazji pozna swoją przyszłą żonę?

 • Młode gwiazdy w "Mieście" Komasy

  Aktorzy Anna Próchniak i Jakub Wesołowski znaleźli się w obsadzie filmu "Miasto" Jana Komasy. Obraz opowiadać będzie o Powstaniu Warszawskim. Zdjęcia rozpoczną się wiosną przyszłego roku.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Uciekła sprzed ołtarza!

  Grana przez Agnieszkę Żulewską Maja w serial u "Na Wspólnej" wciąż przeżywa porywy serca. Wydawało się jednak, że po sensacyjnej ucieczce sprzed ołtarza ona i Igor (Kuba Wesołowski) będę w końcu szczęśliwi. Niestety, los zgotował im kolejną niespodziankę.

 • Queens: Teledysk w domu ministra

  W domu byłego ministra finansów Grzegorza Kołodki w Nowej Iwicznej pod Warszawą kręcone są zdjęcia do teledysku zespołu Queens. Piosenkarkom zespołu towarzyszy aktor Kuba Wesołowski. Obsługa planu filmowego nie chciała zdradzić, dlaczego teledysk kręcony jest u byłego ministra. W czasie zdjęć gospodarza nie było w domu.

 • Queens śpiewają i podpisują

  ...zgromadzonej publiczności zaśpiewały balladę "Każdego dnia", pochodzącą z debiutanckiej płyty. Kuba Wesołowski, który prowadził całe spotkanie, powiedział, że teraz nikt chyba nie może powiedzieć, że dziewczyny z Queens nie potrafią śpiewać. Fani mogli też wziąć udział w konkursie, w którym jedną z nagród była kolacja z "Królowymi". Na pytanie od publiczności, jaka jest ich płyta, dziewczyny zgodnie...

 • Queens z gwiazdą serialu "Na Wspólnej"!

  ...od nieco innej strony. Zadowolone były także dziewczyny z Queens, które nie ukrywały, że Wesołowski bardzo przypadł im do gustu. "Kuba jest przede wszystkim świetnym aktorem. Jest bardzo naturalny(...) Warszawą. Sceny z udziałem Queens realizowane były nie tylko w pokojach i salonie, ale także w sypialni, w której każda z dziewczyn znalazła się w łóżku z występującym w klipie Kubą Wesołowskim...

Zdjęcia na temat: wesołowski dziewczyny
Dyskusje na temat: wesołowski dziewczyny
 • Re: "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski świętuje 30. urodziny!

  Dla mnie gra aktorska jakuba Wesołowskiego nadaje się do kasacji. Ani on przystojny ani aktroski. Te jego miny i wciąż to same słownictwo z niezmienionym akcentem są po prostu amatorszczyzną. Posłuchajcie jak zaczyna mówić coś w filmach do dziecka, do psa, do dziewczyny czy matki. Zawsze ten sam sztuczny i niemiły, wręcz chamski ton wypowiedzi. Niech on już zejdzie z tej sceny" - nic na siłę. To