• Informacje na temat:

  wesołowski w czasie honoru

Artykuły na temat: wesołowski w czasie honoru
 • Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  ..."Warto pojawić się na planie 'Czasu honoru', żeby zobaczyć najlepszą ekipę w tym kraju" - mówi Jakub Wesołowski, odtwórca roli Michała Konarskiego w serialu "Czas honoru".

 • "Czas honoru" traci widzów

  Trzecia seria "Czasu honoru" przyciąga przed odbiorniki mniej widzów niż poprzednie odsłony serialu.

 • "Czas honoru": Do boju

  W Warszawie powstają najtrudniejsze odcinki nowej serii "Czasu honoru". 160 aktorów, ponad 1000 statystów, liczne grupy rekonstrukcyjne i pirotechnicy odtwarzają sceny z Powstania Warszawskiego.

 • Będzie kolejny "Czas honoru"

  Widzowie "Czasu honoru" z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek trzeciej serii produkcji TVP. Twórcy zdradzili jednak, że nie będzie to pożegnananie z bohaterami serialu.

 • Małaszyński w "Czasie honoru"

  Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Czasu honoru" . Trzecią serię tego niezwykle popularnego serialu będzie można zobaczyć na antenie TVP2 już jesienią. W jedną z nowych postaci wcieli się Paweł Małaszyński.

 • Kto oglądał "Czas honoru"?

  Emitowany od września do listopada br. serial "Czas honoru" oglądało w TVP1 średnio 2,86 mln widzów. Film opowiadał o losach czwórki młodych żołnierzy szkolonych w elitarnej jednostce "cichociemnych".

 • Trzeci sezon "Czasu honoru"

  Walka tajnych agentów, brutalne represje, zamachy na hitlerowskich dygnitarzy i codzienne życie w okupowanej Warszawie. Paweł Małaszyński w nowej roli agenta niemieckiego wywiadu. Zaczęły się prace na planie trzeciej serii "Czasu honoru".

 • Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

  Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny, Olga Bołądź, Magdalena Cielecka i wiele innych gwiazd pracuje obecnie na planie szóstej serii "Czas honoru". Zdjęcia potrwają do połowy sierpnia.

 • "Czas honoru": Nowe postacie, nowi aktorzy

  Do połowy sierpnia trwać będą zdjęcia do siódmej części "Czasu honoru". "Staraliśmy się przede wszystkim opowiadać o emocjach" - mówi w RMF FM Jarosław Sokół, autor książek "Czas honoru", "Czas honoru. Przed burzą" i "Czas honoru. Pożegnanie z Warszawą".

 • Co jesienią w "Czasie honoru 2"?

  Już we wrześniu Telewizja Polska rozpocznie emisję drugiej części historycznego serial u "Czas honoru". W trzynastu nowych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów: Bronka (Maciej Zakościelny), Janka (Antoni Pawlicki), Michała (Jakub Wesołowski) i Władka (Jan Wieczorkowski).

Zdjęcia na temat: wesołowski w czasie honoru
Wideo na temat: wesołowski w czasie honoru
 • Antoni Pawlicki o "Kocham Cię, Polsko" i Juliuszu Machulskim

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. Była rywalizacja płci? "To była zabawa, aczkolwiek w naszej grupie chłopaków, a znamy się bardzo dobrze, włączyła nam się jednak wielka nutka

 • Agnieszka Więdłocha o programie "Kocham Cię, Polsko": Chciałyśmy się dobrze bawić

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. "W pewnym momencie panowie zaczęli z nami na poważnie rywalizować. My kobiety chciałyśmy się dobrze bawić. Panowie jednak dobrze zakręcili kołem

Dyskusje na temat: wesołowski w czasie honoru
 • Re: "Na Wspólnej": Antoni planuje zemstę na Romanie!

  Wesołowski najgorszy, toć to prawdziwe drewno. To samo było w Komisarzu Alexie i czymś tam jeszcze. Za to znakomity był w Czasie Honoru i filmie Jutro idziemy do kina, czyli ogólnie filmy wojenne

 • Re: ​Alex pogrąży się w depresji po śmierci Bromskiego...

  Pawlicki pokazał się w "Czasie honoru" z bardzo dobrej strony aktorskiej. Wesołowski to przy nim drewno aktorskie. Nawet chodzi jak panienka z nogi na nogę kiwając się. Pawlicki jakiś taki żwawszy jest, bardziej kumaty i rozgarnięty. Cieszę się z tej zmiany i wierzę, że piesek go pokocha i będą stanowili wspaniały duet.

 • Re: Kuba Wesołowski się zaręczył! Ślub tuż, tuż...

  Uwielbiam go, szczególnie w "Czasie honoru" . Wydaje się być przeciętnym chłopakiem. Ma w sobie jednak to coś, co pozwala nazwać go przystojniakiem, amantem i pewnie jeszcze coś, ale po co.

 • Jak oceniacie pracę...

  W ,,CZASIE HONORU'' wszystko jest cudowne...... Strasznie kocham ten film........ szczególnie AKTORZY są genialni to znaczy JAKUB WESOŁOWSKI MACIEJ ZAKOŚCIELNY ANTONI PAWLICKI JAN WIECZORKOWSKI ........................

 • Re: ​Alex pogrąży się w depresji po śmierci Bromskiego...

  Pawlicki pokazał się w "Czasie honoru" z bardzo dobrej strony aktorskiej. Wesołowski to przy nim drewno aktorskie. Nawet chodzi jak panienka z nogi na nogę kiwając się. Pawlicki jakiś taki żwawszy jest, bardziej kumaty i rozgarnięty. Cieszę się z tej zmiany i wierzę, że piesek go pokocha i będą stanowili wspaniały duet. Czas Honoru bez Pawlickiego do bani. Chyba nie będę oglądała 6 sezonu.

 • Re: To frajda dla aktorki

  gniotów filmowych po 89r.Kurduple latają z pistolecikami,z reszta może to i odzwierciedla walkę AK w czasie okupacji.Tam tylko zabłysnął pan Piotr Adamczyk,reszta to drwina z widza. Jeżeli kogoś nie interesuje tematyka II wojny, to niech ogląda inne płytkie seriale, bo ich nie brak w TV, a głupot o jednym z najlepszych seriali "Czas Honoru" niech nie wypisuje, bo świadczy to o prymitywie