• Informacje na temat:

  whitney houston 1989

Artykuły na temat: whitney houston 1989
 • Lista "Billboardu": Taylor Swift 11. tydzień na szczycie!

  Album "1989" Taylor Swift nie ma sobie równych. Płyta już po raz 11. znalazła się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych w USA.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Whitney Houston i George Michael w duecie

  Whitney Houston i George Michael, dwie wielkie gwiazdy muzyki pop, postanowili zakończyć trwający już ponad 10 lat spór i nagrać razem piosenkę. Wygląda na to, że piosenkarka wybaczyła już George'owi, że w 1989 roku odrzucił jej propozycję wspólnego zaśpiewania, gdyż nie podobał się mu jej głos.

 • Britney Spears skrytykowana

  Bobby Brown, który w 1989 roku nagrał oryginalną wersję utworu "My Prerogative", skrytykował Britney Spears za jej interpretację tej kompozycji. To właśnie ta piosenka promowała składankę największych przebojów amerykańskiej gwiazdy pop.

 • Namiętność, która niszczy

  O tym że miłość i nienawiść dzieli często pół kroku przekonują nas historie najbardziej toksycznych związków show-biznesu. Z jednej strony kłótnie, przemoc, systematyczne wyniszczanie się nawzajem, a z drugiej romantyczne uniesienia przy winie, tudzież ścieżce koki.