• Informacje na temat:

  whitney houston i jej mąż

Artykuły na temat: whitney houston i jej mąż
 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  Wielbiciele pamiętają jej zjawiskowy głos i przebojowe piosenki. O trudnym życiu nieżyjącej amerykańskiej wokalistki opowiada film "Whitney", który zobaczymy ósmego sierpnia w TVP 2, dzień przed rocznicą jej urodzin.

 • Whitney Houston miała romans z kobietą? Asystentka ujawnia nowe fakty

  Przyjaciółka Whitney Houston, Robyn Crawford po latach otworzyła się przed dziennikarzami. Odpowiedziała na plotki o jej związku z wokalistką.

 • "Whitney": Skrywane tajemnice Whitney Houston wychodzą na jaw

  W piątek, 6 lipca, na ekrany kin wejdzie wyreżyserowany przez Kevina Macdonalda film dokumentalny opowiadający historię Whitney Houston. Legendarna wokalistka zmarła 11 lutego 2012 roku.

 • Whitney Houston: Samotna wśród bliskich

  Kiedyś wyznała, że zaczęła uciekać w narkotyki z powodu toksycznego małżeństwa. Ale teraz, sześć lat po jej śmierci, okazuje się, że Whitney Houston problemów miała więcej.

 • Okładka płyty "DAYTONA" na celowniku. Rodzina Whitney Houston oburzona

  Spadkobiercy dorobku Whitney Houston, a także jej były mąż Bobby Brown są zniesmaczeni okładką płyty rapera Pusha T "DAYTONA". Na froncie albumu można zobaczyć fotografię łazienki gwiazdy.

 • Mąż Whitney Houston będzie ojcem

  Przygotowujący się do rozwodu z Whitney Houston (43 l.) Bobby Brown (39 l.) nie próżnuje. Wokalista szybko przygruchał sobie nową dziewczynę, a w dodatku Karrine Steffans (28 l.) już jest w ciąży.

 • Bobby Brown: Whitney Houston była biseksualna

  Bobby Brown w ostatnim czasie regularnie informuje o nowych faktach z życia Whitney Houston. Tym razem zdradził informacje o jej orientacji seksualnej.

 • ​Rodzinne tajemnice Whitney Houston w nowym dokumencie

  Poruszający dokument poświęcony legendzie muzyki pop i R&B - Whitney Houston, trafi w piątek, 6 lipca, na ekrany polskich kin. To jedyna tego typu produkcja, która otrzymała pełną zgodę i poparcie rodziny oraz spadkobierców wokalistki.

 • Whitney Houston skończyłaby 55 lat. Czego dowiadujemy się z dokumentu "Whitney"?

  ...55 lat temu, 9 sierpnia 1963 roku, na świat przyszła Whitney Houston. O tragicznie zmarłej gwieździe popu znów zrobiło się głośno za sprawą filmu dokumentalnego Kevina MacDonalda "Whitney". Czego dowiadujemy się z na nowo opowiedzianej historii piosenkarki?

 • Whitney Houston, amerykańska gwiazda muzyki pop i aktorka, przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Okazało się bowiem, iż na wolności przebywa Desire Weeks, która jakiś czas temu groziła śmiercią jej siedmioletniej córeczce. Na domiar złego Whitney i jej mąż zostali wyrzuceni z pewnego przyjęcia.

Zdjęcia na temat: whitney houston i jej mąż