• Informacje na temat:

  whitney houston i jej pierwszy mąż

Artykuły na temat: whitney houston i jej pierwszy mąż
 • Whitney Houston miała romans z kobietą? Asystentka ujawnia nowe fakty

  Przyjaciółka Whitney Houston, Robyn Crawford po latach otworzyła się przed dziennikarzami. Odpowiedziała na plotki o jej związku z wokalistką.

 • Okładka płyty "DAYTONA" na celowniku. Rodzina Whitney Houston oburzona

  Spadkobiercy dorobku Whitney Houston, a także jej były mąż Bobby Brown są zniesmaczeni okładką płyty rapera Pusha T "DAYTONA". Na froncie albumu można zobaczyć fotografię łazienki gwiazdy.

 • Whitney Houston: Legenda trwa

  W piątek (9 sierpnia) 50 lat skończyłaby niezapomniana Whitney Houston.

 • Whitney Houston bliska śmierci?

  Whitney Houston, amerykańska wokalistka pop, niejednokrotnie mogła stracić życie z powodu przedawkowania narkotyków. Taką sensacyjną wiadomość podał amerykański brukowiec "The National Enquirer".

 • Bobby Brown został oskarżony o pobicie swej żony, Whitney Houston. Ona sama nie złożyła pozwu, uczynili to natomiast policjanci, którzy kilka dni temu znaleźli ją posiniaczoną w jej domu w okolicach Atlanty w stanie Georgia.

 • Oni odeszli: Joe Cocker, Robert Leszczyński, Demis Roussos, Bobbi Kristina i wielu innych

  ...) - jedyna córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna . 22-latka trafiła do szpitala 31 stycznia, po tym jak nieprzytomną w wannie znalazł ją jej chłopak, Nick Gordon. Przez prawie pół roku Bobbi(...). Lesley Gore (16.02) - amerykańska wokalistka znana z przeboju "It's My Party" (1963). Pod koniec lat 60. jej kariera wyraźnie wyhamowała. Świat przypomniał sobie o niej w 1980 r., gdy wraz z bratem...

 • Bobby Brown: Arogancki i zazdrosny

  Mąż Whitney Houston, wokalista Bobby Brown, wywołał skandal na urodzinowym przyjęciu Ushera. Do incydentu doszło 14 października, w jednym z klubów Hollywood. Kiedy Usher wyszedł na scenę, by podziękować przybyłym gościom, Brown zaczął krzyczeć i oskarżać młodszego kolegę, że zajął jego miejsce.

 • Tamara Gee szykuje nową płytę

  ...i Room to Move . W 2004 roku Tamara wyszła za mąż za swojego menedżera Adama Gołębiowskiego i przeprowadziła się do Polski. Trzy lata później ukazał się jej pierwszy album "Hidden Treasure". Przy(...). Barbrą Streisand , Celine Dion, Mariah Carey , Lionelem Richiem , Christiną Aguilerą , Whitney Houston , Rickym Martinem i wieloma innymi gwiazdami. Baby Love ma na koncie dwie nagrody...

 • Niewinna piosenka z kobiecą ekstazą w tle

  ..."Ta muzyka jest bardzo niewinna. Po raz pierwszy w życiu napisałem piosenkę miłosną i od razu została źle odebrana" - w ten sposób Serge Gainsbourg z podszytym ironią żalem komentował skandal, jaki wybuchł z powodu niesławnego utworu "Je t'aime... moi non plus" ("Kocham cię... A ja ciebie nie").

 • Na kanapie u Oprah Winfrey

  Od lat wyciąga od swoich rozmówców największe sekrety. Na jej kanapie siadają najczęściej największe gwiazdy show-biznesu. Od lat wygrywa rankingi na najbardziej wpływową kobietę Ameryki. Ze stosowania dopingu wyspowiadał się u niej właśnie Lance Armstrong.