• Informacje na temat:

  whitney houston kevin costner

Artykuły na temat: whitney houston kevin costner
 • Kevin Costner: Niczego nie żałuję

  Kevin Costner, jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser, a prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk, kończy w sobotę, 18 stycznia, 65 lat.

 • Whitney Houston: Królowa muzyki pop. "Jeden z najwspanialszych głosów świata" (8. rocznica śmierci)

  Whitney Houston nie żyje - ta informacja obiegła cały świat osiem lat temu. Niekwestionowana królowa muzyki zmarła w wieku 48 lat. 11 lutego 2012 roku jej ciało zostało znalezione w wannie w łazience hotelowego pokoju w Beverly Hills. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie, spowodowane wadą serca oraz spustoszeniami w organizmie po wieloletnim nadużywaniu substancji odurzających.

 • Whitney Houston: Samotna wśród bliskich

  Kiedyś wyznała, że zaczęła uciekać w narkotyki z powodu toksycznego małżeństwa. Ale teraz, sześć lat po jej śmierci, okazuje się, że Whitney Houston problemów miała więcej.

 • "Whitney": Dokument o Whitney Houston trafi do polskich kin

  ...6 lipca na ekrany polskich kin trafi dokumentalny film "Whitney". To intymny i porażająco szczery filmowy portret, dający wyjątkowe spojrzenie na życie, zawrotną karierę oraz powolny upadek popularnej wokalistki.

 • Costner chciał ratować Houston

  Okazuje się, że Kevin Costner nie tylko w filmie "Bodyguard" był aniołem stróżem Whitney Houston. Aktor, którego piosenkarka poznała na planie oscarowej superprodukcji, również w życiu prywatnym próbował ochronić diwę przed jej demonami.

 • Whitney Houston: 5 lat od śmierci gwiazdy

  Whitney Houston była jednym z wielu zaproszonych wykonawców, którzy mieli uczestniczyć na gali Grammy oraz innych imprezach towarzyszących. Wokalistka zapowiedziała pojawienie się na specjalnym(...) przerwanej rozmowy. Tego samego dnia (9 lutego) Whitney Houston pojawiła się na imprezie organizowanej przez Kelly Price . Wtedy też doszło do improwizowanego występu wokalistek, co bardzo...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Piękne pożegnanie Whitney Houston

  W sobotę, 18 lutego, odbył się pogrzeb zmarłej tydzień wcześniej słynnej piosenkarki Whitney Houston. Trwającą ponad trzy i pół godziny uroczystość zorganizowano na terenie kościoła baptystów, w którym Whitney śpiewała jako dziecko.

 • Kinowy powrót Whitney Houston

  Whitney Houston planuje powrót na kinowy ekran. Piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowej wersji musicalu "Błysk" z 1976 roku.

 • Whitney Houston świętuje

  Diva obdarzona pięciooktawową skalą głosu, zdobywczyni nagród Grammy, znana z takich hitów jak "I Will Always Love You", "I Wanna Dance With Somebody", czy "My Love is You Love" Whitney Houston we wtorek (9 sierpnia) skończyła 48 lat.

Zdjęcia na temat: whitney houston kevin costner