• Informacje na temat:

  whitney houston koncert w sopocie

Artykuły na temat: whitney houston koncert w sopocie
 • 20 lat od występu Whitney Houston w Sopocie

  ...22 sierpnia 1999 roku odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny koncert Whitney Houston w naszym kraju. Jak przebiegał koncert mega gwiazdy w Polsce?

 • Whitney Houston nie lubi zimna

  Whitney Houston nie lubi zimna, co pokazała już kilka lat temu podczas występu na festiwalu w Sopocie. Tym razem - w obawie o swój delikatny organizm - amerykańska gwiazda odwołała plenerowy koncert w Berlinie zaplanowany na 2 lipca.

 • 18 lat temu Whitney Houston wystąpiła razem z córką w Polsce

  ...​W sierpniu tego roku Whitney Houston obchodziłaby 54. urodziny. Jej śmierć sprzed ponad pięciu lat była szokiem dla milionów fanów. Tych w Polsce również. Przypomnijmy sobie jedyny koncert gwiazdy w naszym kraju, który odbył się 18 lat temu.

 • Top of the Top Sopot Festival: Znamy datę i wykonawców imprezy TVN-u

  ...największych światowych gwiazd, które występowały w Sopocie: Whitney Houston czy Eltona Johna . Zaśpiewają m.in.: Edyta Górniak , Kasia Wilk , Vox , Varius Manx & Kasia Stankiewicz , Feel(...) , Michał Szpak i Sarsa .  Zagranicznym gościem będzie brytyjska gwiazda - James Arthur . Środę w Sopocie rozpocznie koncert #iDANCE. Taneczne hit zaśpiewają m.in.: Edyta Górniak , Kayah...

 • "Whitney": Artystka wszech czasów i jej tajemnica

  Whitney Houston urodziła się 9 sierpnia 1963 roku. Wywodząca się z artystycznej rodziny dziewczyna była skazana na wielką karierę. Rodzice Whitney pracowali w branży muzycznej, jej dwie krewne były(...) twórczość przetarła szlaki innym afroamerykańskim artystom. Whitney Houston była już gwiazdą, kiedy na początku lat 90. wystąpiła u boku Kevina Costnera w filmie "Bodyguard". Artystka nie zachwyciła krytyków...

 • 38. Międzynarodowy Festiwal w Sopocie

  W Sopocie trwają ostatnie przygotowania do 38. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. Wśród gwiazd usłyszymy między innymi Krzysztofa Krawczyka z Goranem Bregovicem, UB 40 czy Lou Begę. W Operze Leśnej czuć już atmosferę wieczornego koncertu.

 • Edyta Górniak trzy razy na Top Of The Top w Sopocie

  ..." Czesława Niemena i "I Will Always Love You" Whitney Houston. Czytaj także: Sopot: Festiwalu nigdy dość Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!(...) i światowej sceny muzycznej. Drugi dzień festiwalu (24 sierpnia) upłynie pod znakiem koncertu "Największe przeboje lata". Gośćmi specjalnymi tego dnia będą Edyta Górniak, Enej oraz LemON. Edyta...

 • Bobbi Kristina Brown: Gdyby żyła, skończyłaby 25 lat

  ...4 marca 1993 roku na świat przyszła córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown. W 2018 roku obchodziłaby 25. urodziny...

 • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

  W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • Polsat SuperHit Festiwal: Natalia Szroeder zadebiutuje jako prezenterka

  Między 27 a 29 maja, w trakcie Polsat SuperHit Festiwal, na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów. Natalii Szroeder przypadnie podwójna rola. Nie tylko zaśpiewa, ale też poprowadzi jeden z koncertów.