• Informacje na temat:

  whitney houston wspomnienia

Artykuły na temat: whitney houston wspomnienia
 • Otwarto wystawę poświęconą Whitney Houston

  Rzadkie fotografie, kostiumy sceniczne oraz osobista Biblia Whitney Houston, to jedne z wielu pamiątek po artystce, które można zobaczyć w Muzeum Grammy w Los Angeles. Wystawa poświęcona jest nieżyjącej gwieździe i jej muzycznemu dziedzictwu.

 • Matka Whitney: Chcę skończyć z tymi kłamstwami

  Cissy Houston wyda książkę poświęconą jej zmarłej niedawno córce, Whitney. Planuje zdradzić w niej całą prawdę o ostatnich latach życia gwiazdy.

 • Mariah Carey nagrała piosenkę ze swoją dwuletnią córką

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey wyjawiła, że w jednej z piosenek na jej nowej płycie będzie można usłyszeć jej dwuletnią córeczkę Monroe.

 • "Chcę być miła dla ludzi"

  Stacie Orrico została zauważona w 1998 roku, w wieku zaledwie 12 lat, podczas konkursu talentów, w którym wzięła udział dla zabawy. Szybko podpisano z nią kontrakt, a dwa lata później wydała debiutancki album "Genuine". Znalazł on ponad pół miliona nabywców, w efekcie czego Orrico otwierała w USA koncerty grupy Destiny's Child. Na wydanej latem 2003 roku, drugiej w swym dorobku, płycie "Stacie Orrico" wokalistka popchnęła swą popową twórczość w nowym, nieco bardziej ostrzejszym kierunku -...

 • "Potrzebne są młode uszy"

  Walijczyk sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Od początku kariery jego niezawodnym znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim wyjątkowy głos.

 • "Ważne jest to, co dzisiaj"

  Z okazji ukazania się najnowszego albumu Seala, zatytułowanego po prostu "Soul", Tomasz Słoń rozmawiał z wokalistą w Los Angeles o roli dzieci i rodziny w jego życiu, o poparciu dla Baracka Obamy, o skakaniu z helikoptera i... o Warszawie.

Wideo na temat: whitney houston wspomnienia