• Informacje na temat:

  whitney houston zdjęcia

Artykuły na temat: whitney houston zdjęcia
 • Okładka płyty "DAYTONA" na celowniku. Rodzina Whitney Houston oburzona

  Spadkobiercy dorobku Whitney Houston, a także jej były mąż Bobby Brown są zniesmaczeni okładką płyty rapera Pusha T "DAYTONA". Na froncie albumu można zobaczyć fotografię łazienki gwiazdy.

 • Whitney Houston zmuszana do zdjęcia futra

  Ekologiczna organizacja PETA (People For The Ethical Treatment of Animals) ogłosiła, że odniosła pierwsze zwycięstwo w wojnie z Whitney Houston, amerykańską wokalistką pop, znaną ze swego zamiłowania do noszenia naturalnych futer.

 • Ostatni duet Whitney Houston. Rozczarowanie?

  Do sieci trafił teledysk "Celebrate" promujący film "Sparkle", w którym zagrała Whitney Houston. Utwór zapowiadano jako ostatnią piosenkę zmarłej gwiazdy, tymczasem głos Whitney jest tam tylko tłem dla Jordin Sparks!

 • Otwarto wystawę poświęconą Whitney Houston

  Rzadkie fotografie, kostiumy sceniczne oraz osobista Biblia Whitney Houston, to jedne z wielu pamiątek po artystce, które można zobaczyć w Muzeum Grammy w Los Angeles. Wystawa poświęcona jest nieżyjącej gwieździe i jej muzycznemu dziedzictwu.

 • Bobbi Kristina pochowana obok Whitney Houston

  ...3 sierpnia Bobbi Kristina została pochowana obok swojej matki, Whitney Houston . W uroczystości wzięła udział najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Dwa dni wcześniej dziewczynę pożegnano na(...) komórkowych. Związane było to z obawami rodziny, że ktoś będzie chciał potem sprzedać zdjęcia z ostatniego pożegnania Bobbi Kristiny. Warto wspomnieć, że w trakcie pierwszego pożegnania córki Whitney...

 • Whitney Houston po raz ostatni na srebrnym ekranie

  Latem na ekrany kin trafi ostatni film z udziałem zmarłej w ostatnią sobotę (11 lutego) Whitney Houston.

 • Ostatnia rola Whitney Houston. Jest już zwiastun!

  Do sieci trafił trailer utrzymanego w konwencji musicalu filmu "Sparkle". Zdążyła w nim wystąpić Whitney Houston.

 • Ostatnia rola Whitney Houston. Jest już zwiastun!

  Do sieci trafił trailer utrzymanego w konwencji musicalu filmu "Sparkle". Zdążyła w nim wystąpić Whitney Houston.

 • Co się dzieje z Whitney Houston?

  Wygląda na to, że fani Whitney Houston powinni zacząć poważnie martwić się o swoją idolkę. Z powodów zdrowotnych wycofała się ona w ostatniej chwili z udziału w drugim jubileuszowym koncercie Michaela Jacksona, a podczas pierwszego, który odbył się w piątek, 7 września, nie wyglądała najlepiej.

 • Martwią się o Rihannę. Nowa Whitney Houston?

  Rihanna to jedna z kandydatek do zagrania Whitney Houston w biograficznym filmie o tragicznie zmarłej na początku tego roku artystce. Ojciec piosenkarki obawia się jednak, że jego córka podąży(...), że ona jest wystarczająco odpowiedzialna, by nie pójść tą ścieżką. Myślę, że tak się nie stanie" - powiedział na łamach "The Sun" Ronald Fenty, ojciec gwiazdy. "Ona kochała Whitney Houston. Wciąż...