• Informacje na temat:

  wiadomości potwierdzone

Artykuły na temat: wiadomości potwierdzone
 • Nowe wiadomości o stanie zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a. Jak się czuje?

  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a wzbudza zainteresowanie i martwi fanów muzyka. Jego córka Kelly zdradziła, jak obecnie czuje się jej ojciec.

 • Klaudiusz Pobudzin: "Wiadomości" bliżej ludzi

  ...- "Wiadomości" mają być bliżej ludzi i ściśle współpracować z innymi serwisami informacyjnymi Telewizji Polskiej - powiedział szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin. W ten sposób odniósł się do zmiany na stanowisku szefa "Wiadomości" - Marzenę Paczuską zastąpił Jarosław Olechowski.

 • Van Halen: Powrót potwierdzony!

  Stało się! Powrót amerykańskiej grupy Van Halen z Sammym Hagarem jako wokalistą został już oficjalnie potwierdzony. Firma Clear Channel Entertainment, znany promotor koncertów, podał do wiadomości, że 13 czerwca w miejscowości Hershey w stanie Pensylwania, odbędzie się pierwszy koncert z zaplanowanej trasy zespołu po USA.

 • "Wiadomości" z Kraśko i Lis

  Hanna Lis i Piotr Kraśko poprowadzą telewizyjne "Wiadomości". Jednak nie będą to jedyne nowe twarze w programie TVP1.

 • Hanna Lis wraca do "Wiadomości"

  Od stycznia Hanna Lis znów będzie prowadzić "Wiadomości" w TVP 1. Zdecydowała o tym Aleksandra Zawłocka, szefowa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

 • Harold Reid z grupy The Statler Brothers nie żyje

  Wokalista grupy The Statler Brothers – Harold Reid – zmarł 24 kwietnia w wieku 80 lat. Tragiczne wiadomości potwierdziła rodzina zmarłego i koledzy z zespołu.

 • Kolejny kandydat do roli Bonda

  Daniel Craig ( "Layer Cake" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) zagra Jamesa Bonda w filmie "Casino Royale". Taką informację podały brytyjskie media. Producenci filmu jak dotąd nie potwierdzili tej wiadomości.

 • Specjalny odcinek "Króla tygrysów" w Wielkanoc

  Plotki o dodatkowym, ósmym odcinku serialu dokumentalnego „Król tygrysów” krążą już od kilku dni. W końcu zostały oficjalne potwierdzone przez Netflix. Specjalny odcinek pojawi się na tej platformie już w niedzielę 12 kwietnia. Czyli dzień wcześniej niż zaplanowany na poniedziałek 13 kwietnia specjalny program stacji FOX przygotowany wspólnie z portalem „TMZ”, który też dotyczył będzie bohatera...

 • Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

  ...wydania "Wiadomości". Prowadził debaty w kampanii prezydenckiej 1995 r., był współprowadzącym wieczorów wyborczych. Przeprowadził wywiady ze znanymi osobistościami ze świata polityki i kultury m.in. Madeleine Albright, Czesławem Miłoszem, Wisławą Szymborską. W 2012 roku został szefem redakcji "Wiadomości". Kraśko wielokrotnie relacjonował pielgrzymki papieża Jana Pawła II, przygotowywał relacje...

 • Katarzyna Warnke w ciąży? "To bzdura"

  W poniedziałek, 29 kwietnia, w mediach pojawiła się informacja o tym, że niebawem rodzina Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego się powiększy. Aktorka miała potwierdzić radosną nowinę dla jednego z magazynów. Zaraz po pojawieniu się tej wiadomości w sieci zaczęły spływać gratulacje dla przyszłych rodziców, a sama zainteresowana postanowiła wymownie skomentować całą sytuację.

Zdjęcia na temat: wiadomości potwierdzone