• Informacje na temat:

  wiadomości z życia gwiazd

Artykuły na temat: wiadomości z życia gwiazd
 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  ..."U nas goście mogą być tacy, jacy są naprawdę" - twierdzą gwiazdy, które podczas kwarantanny spontanicznie zaczęły robić własne programy na Instagramie. W rozmowie z PAP Life Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i Rafał Zawierucha opowiadają o fenomenie show stworzonego na czas domowej izolacji i o tym, jak rozwiną wymyślone przez nich formaty, gdy kwarantanna się skończy.

 • "Mecz życia" : Sparing okręgówki

  W "Meczu życia" stawką faktycznie jest ludzkie życie. Mimo to potyczka nie wywołuje spodziewanych emocji. To bardziej sparing okręgówki niż mecz wysokiej ligi.

 • Smokie czy Chris Norman gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem? Kto tak naprawdę wystąpi?

  Poznaliśmy jedną z ostatnich gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem.

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  Sława i bogactwo nikogo nie uwolnią od rozterek. Także hollywoodzkim gwiazdom nie jest obcy strach przed ciemnością albo podróżą samolotem. Są jednak również i takie sławy, które obawiają się nawet wieszaków, starych mebli albo masła orzechowego.

 • Powstaje film o życiu rapera Vanilli Ice'a. W jego postać wcieli się Dave Franco

  ...wiadomości, o których nikt nie wie" - mówi Franco. Popularność Vanilli Ice'owi przyniósł album "To the Extreme", który na całym świecie sprzedał się w nakładzie 15 milionach egzemplarzy. Na płycie znalazły(...) gwiazdą muzyki. Przez jakiś czas spotykał się z  Madonną , zagrał też główną rolę w filmie  "Miłość   w rytmie rap" . Kariera Ice'a skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Muzyk wpadł bowiem...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu 2020

  Maciej Stuhr zagrał prawicowego sędziego ze Szczecina w przeboju niemieckiej telewizji publicznej, Julia Wieniawa potwierdziła udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", Barbara Kurdej-Szatan poszła w sylwestrowe tango i spotkała się z krytyką internautów, a Maja Ostaszewska wezwała premiera Morawieckiego do podpisania porozumienia dotyczącego neutralności klimatycznej. Zapraszamy na przegląd...

 • Gwiazdy błyszczą intelektem?

  Lubimy przypinać im łatki. Nazywamy głuptasami. A przecież nie wszystkie gwiazdy mają pstro w głowie! Niektóre pod względem intelektualnym mogłyby konkurować z samym Einsteinem.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym 2020

  ...dziennikarki TVN.  Samo zdjęcie okazuje się jednak wierzchołkiem góry lodowej. W niedzielę, 16 lutego, w "Wiadomościach" TVP ukazał się krytyczny materiał na temat pobytu Rusin w Los Angeles. Autor(...)! Drogie "wiadomości"...! Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Chory nie widzi, że jest chory. Ale po to ma innych wokół, żeby mu to uświadomili. Jesteście Państwo chorzy i to smutne...

 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.