• Informacje na temat:

  wideo chyra

Artykuły na temat: wideo chyra
 • Małgorzata Szumowska powiedziała "dość”! Tak teraz wygląda jej życie

  .... *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • "Performer" z Chyrą i Buzek będzie pokazany na Berlinale

  "Performer" w reż. Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy, z Andrzejem Chyrą i Agatą Buzek w obsadzie, będzie pokazany w lutym na Berlinale. Pełna punkowej energii opowieść o jednym z najciekawszych współczesnych polskich artystów - tak film opisują twórcy.

 • Magdalena Cielecka: Zaskakujące wieści o jej nowym związku! Tak szybko?

  ....  Czyżby jej słowa miały znów okazać się prorocze? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Pierwszy pokaz "Peformera" na Berlinale

  Pierwszy berliński pokaz najnowszej produkcji Wajda Studio "Peformer", w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy, odbędzie się 7 lutego. Po projekcji widzowie będą mogli uczestniczyć w prezentacji performensu autorstwa bohatera filmu - Oskara Dawickiego.

 • Agata Kulesza szuka pocieczenia u kolegi! Co na to mąż aktorki?

  ..., studiuje, ma własne życie. Aktorka potrzebuje, by ktoś się o nią troszczył, dodawał sił, był po prostu blisko, a Marian jest na każde jej zawołanie.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Berlinale 2015: Nagroda dla Polaków!

  Film "Performer" Łukasza Rondudy i Macieja Sobieszczańskiego został nagrodzony prestiżową "Think: Film Award", przyznawaną w ramach sekcji Forum Expanded Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Andrzej Chyra: Najdroższy artysta polski

  Ten film może zaskoczyć widzów - powiedzieli o kręconym w Warszawie "Performerze" Andrzej Chyra i Agata Buzek. To historia o artyście i roli sztuki w jego życiu, a także uniwersalna opowieść o ludzkich postawach, przyjaźni, fascynacji - wyznali aktorzy.

 • Premiera filmu Juliusza Machulskiego

  W piątek, 5 stycznia, na ekrany kin całej Polski wszedł najnowszy film Juliusza Machulskiego - komedia "Pieniądze to nie wszystko". W rolach głównych występuje plejada gwiazd: Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Andrzej Chyra, Magdalena Wójcik, Sławomir Maciejewski i Cezary Kosiński. Obraz opowiada o perypetiach pewnego biznesmena, który przypadkiem znalazł się w popegeerowskiej wsi.

 • Zdobywca Złotej Palmy we Wrocławiu

  Gościem 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty będzie tegoroczny laureat canneńskiej Złotej Palmy za film "Życie Adeli - Rozdział 1 i 2" - Abdellatif Kechiche.