• Informacje na temat:

  wideo gosia

Artykuły na temat: wideo gosia
 • Doda skomentowała ciążę Gosi Rozenek-Majdan! Co za słowa!

  Nie jest tajemnicą, że Gosia Rozenek-Majdan, obecna żona Radka Majdana (47 l.), i Doda (35 l.), była żona piłkarza, nie pałają do siebie miłością. Panie starają się unikać spotkań i wypowiedzi w mediach o sobie wzajemnie. Tym razem jednak piosenkarka nie odmówiła sobie przyjemności skomentowania błogosławionego stanu Goni.

 • Gosia Andrzejewicz z nowym teledyskiem

  Gosia Andrzejewicz opublikowała pierwszy teledysk po długiej przerwie. Czy "Gosiomaniacy" oszaleją z zachwytu?

 • Gosia Andrzejewicz jest nie do poznania! Wciąż chudnie!

  Gosia Andrzejewicz (35 l.) na rynku muzycznym gości od 2004 roku. Artystka nigdy nie należała do przesadnie szczupłych osób i jej metamorfoza robi ogromne wrażenie. Jest wprost nie do poznania.

 • Gosia Andrzejewicz dla zmarłej fanki

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie oglądać teledysk Gosi Andrzejewicz do piosenki "Zabierz mnie". Ballada poświęcona jest Gosi Bąk, tragicznie zmarłej fance wokalistki.

 • Radosław Majdan musi pracować na zachcianki Gosi! Mocne wyznanie!

  Kiedy zaczęli się ze sobą spotykać, wszyscy byli pewni, że to chwilowe zauroczenie. Na pierwszy rzut oka Gosia i Radek w ogóle do siebie nie pasowali. Ona - piękna blondynka z galopującą karierą(...)-biznesu. Jednak małżeństwo z Małgorzatą ma także swoje minusy. Mogłoby się wydawać, że ich życie to bajka, ale nie do końca tak jest. Żeby sprostać wymaganiom takiej kobiety, jak Gosia, Radek musi...

 • "Nadzieja i zabawa"

  Płytą "Dlatego walcz"(premiera 7 grudnia 2007 roku) debiutuje wokalistka występująca pod pseudonimem Margo. Nie są to jednak jej pierwsze kroki w muzyce - wcześniej jako Gosia Da Luxe występowała z zespołem Da Luxe, dorobiła się też sporego przeboju "Hypnotyzing Me" z Warrenem G. W rozmowie z Emilią Chmielińską Margo opowiedziała o swoim nowym pseudonimie, różnicy w pisaniu tekstów po polsku

 • Radosław Majdan i Gosia Rozenek-Majdan skrytykowani! Poszło o zdjęcie w łóżku!

  ...-biznesu? Zapewne przekonamy się o tym już wkrótce! *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Niesprawiedliwa "bitwa" w "The Voice Of Poland"?

  Podczas najbliższego odcinka "The Voice Of Poland" zamiast pojedynku dwóch uczestników zobaczymy walkę duetu sióstr z solistką. "To niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników" - tak wspólny udział sióstr Kasi i Gosi Hybiak w programie oceniają niektórzy internauci.

 • Radek Majdan skradł całą uwagę internautów! Gosia będzie zazdrosna?!

  Odkąd wzięli ślub w 2016 roku, są nierozłączni. Gosia wyraźnie przy Radku rozkwitła, a propozycje biznesowe jakie para otrzymuje, zdają się nie mieć końca. Doskonale potrafią wykorzystać niesłabnące(...). Zazwyczaj obydwoje wyglądają na nich bardzo dobrze, ale to przeważnie Gosia kradnie serca internautów. Tym razem stało się jednak odwrotnie! Na najnowszych zdjęciach to Radosław przykuł wzrok...

 • Kijów: "Happy" na barykadach Majdanu

  Ponad 200 tysięcy odsłon ma nakręcona jeszcze przed ostatnimi dramatycznymi zajściami na Euromajdanie w Kijowie wersja "Happy" Pharrella Williamsa.