• Informacje na temat:

  wideo tajemniczego

Artykuły na temat: wideo tajemniczego
 • "Big Lebowski 2" powstanie? Jeff Bridges publikuje tajemnicze wideo

  W 15-sekundowym wideo Bridges pojawia się jako Koleś, główny bohater "Big Lebowskiego". Następnie pada data - 03.02.2019. W pierwszej chwili można wywnioskować, że wtedy zobaczymy pełny zwiastun filmu. Niestety, może nie chodzić o film pełnometrażowy. Trzeciego lutego ma miejsce finał Super Bowl, największe wydarzenie w amerykańskiej telewizji. Czas antenowy w bloku reklamowym jest wtedy...

 • "Idol": Tajemnicza Julia zachwyciła jurorów

  ...akustyczną wykonała utwór "Kocham być z tobą" duetu The Dumplings. W materiale wideo widać, że jurorzy słuchali z wyraźną przyjemnością. Co wiesz o "Idolu" - sprawdź się:

 • Marilyn Manson ponownie odcina się od wideo z Laną del Rey

  Przypomnijmy, że w listopadzie do sieci trafiło krótkie wideo z tajemniczego projektu. Widzimy w nim serię mrocznych i kontrowersyjnych ujęć z udziałem Marilyna Mansona i Lany del Rey. Wiemy, że za(...) osobistym. Chociaż wciąż ją szanuję i jesteśmy kumplami. Porzuciłem ten projekt, byłem zmęczony..." - opowiada Marilyn Manson i zaznacza, że wideo opublikowane przez Sturmgruppe nie jest związane z tym...

 • Gry wideo i zagadka nieśmiertelności

  W przedostatni piątek lipca na ekrany kin trafia pięć premierowych tytułów. Jakie atrakcje czekają widzów? Fani gier wideo zobaczą, jak Adam Sandler walczy z Kosmicznymi Najeźdźcami ("Piksele"), z kolei zagadkę nieśmiertelności spróbuje rozwiązać Ben Kingsley, przenosząc się do ciała Ryana Reynoldsa ("Klucz do wieczności").

 • Kocha horrory i gry wideo

  ...bardziej na grach wideo, niż na filmach. Chciałem by cała ekipa przesiąkła klimatem z moich ulubionych gier. To ten rodzaj estetyki, który stwarza niesamowitą atmosferę i doskonale opisuje świat, w którym...

 • Tajemnicze zgony gwiazd muzyki

  ...niemieckich dziennikarzy: nakręcili oni materiał wideo stylizowany na amatorskie nagranie, na którym widać, jak MJ wysiada z karetki, która miała zabrać jego ciało. Są też fani, którzy utrzymują, że Jackson był...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • OFF Festival 2013: Było tak gorąco, że... (relacja, zdjęcia, wideo)

  Temperatura znów dała się we znaki - także artystom. Z powodu ukropu rozstroiły się struny gitary muzyka formacji Metz. Gorąco było również z powodów już stricte muzycznych.

 • Jake Gyllenhaal zagra w ekranizacji komiksu

  Rola tajemniczego Mysterio w filmie "Spider-Man: Daleko od domu" nie była ostatnią przygodą Jake'a Gyllenhaala z ekranizacją komiksu. Popularnego aktora zobaczymy w niebawem w adaptacji powieści graficznej "Snow Blind", którą wyreżyseruje twórca nominowanego do Oscara duńskiego thrillera "Winni" - Gustav Moller.

 • Ekspansja gruzińskiego kina

  Poniedziałek, 28 czerwca, na toruńskim Tofifest upłynie pod znakiem ekspansji gruzińskich filmowców, polskich premier filmowych oraz tajemniczego nocnego widowiska B61: Operacja Slapstick.

Wideo na temat: wideo tajemniczego
 • Aneta Zając w teledysku do piosenki Stefano Terrazzino!

  Szczegóły tajemniczego projektu Anety Zając ujrzały światło dzienne! W "Dzień dobry TVN" wyszło na jaw, że podczas wypadu na Sycylię w towarzystwie Stefano Terrazzino, wzięła udział w zdjęciach do(...) ciekawi, jak wypadła? Obejrzyjcie wideo.